Jump to content

Web Sitesi Yaptıracağım Bakarımısınızz

Recommended Posts

yaptıracagın siteye, host+domain özelliklerine göre fiyat değişir arkadaşım. host+domain özelliklerini ve nasıl bir site yaptıracagını yazarsan fiyat konusunda daha net cevap veririz...

yaptıracagın siteye, host+domain özelliklerine göre fiyat değişir arkadaşım. host+domain özelliklerini ve nasıl bir site yaptıracagını yazarsan fiyat konusunda daha net cevap veririz...

arkadaşım arkadaşın dediği 1 gb alan ve alan adı ile kendi emeğim ditenin içeriği ise takım hakkında bilgi işte maç sonuçları fotoğraf falan ondan sonra vide eklenecek fazla birşey yok

arkadaşım arkadaşın dediği 1 gb alan ve alan adı ile kendi emeğim ditenin içeriği ise takım hakkında bilgi işte maç sonuçları fotoğraf falan ondan sonra vide eklenecek fazla birşey yok

http://www.ekonomikhost.net/windows_hosting.asp[/CODE]

bi göz attım en ucuz bu sitede 1 yıllık gördüm bi bak istersen ücretine belki dahada ucuz vardır başka yerde. ücreti 60$+kdv. site egerki sadece html den oluşacaksa bana göre değmez ben sadece biraz göz attım sen daha iyi araştırma yaparsan daha ucuz bi host bulabilirsin. bi haftalık bi süre içindede html olarak nasıl site yapılır öğrenirsin ve kendi siteni yaparsın...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...