Jump to content

Xp Pro Orjinal Olsun

ALEXEDAT

Recommended Posts

Windows Genuine AdvantageValidation v1.7.36.0

arkadaşlar bole program varmış be indirmedim xp yi orjinal yapıyomu bole bişey olurmu sizce olursa başka bi program varmı varsa yazarsanoz sevinirim dogruysa bende kullanırım güncelleme yapmamaktan sıkıldım

teşekkürler

Arkadaşım önce aşağıda linki verdiğim programla windows u orjinal yap daha sonra windows ile ilgili hangi güncellemeyi istiyosan onu indir microsoft yiyor

Tabi XP için

http://rapidshare.com/files/183979512/legal.xp.cobrakaan.rar[/CODE]

Created with AutoPlay Media Studio 6.0 ile internete baglı iken key degiştirme programı kesinlikle garanti edrim orjinal key buluyor program bende var istersen sana göndereyim

NASIL YANİ SADECE NETTE İKENMİ ORJİNAL YAPIYO AÇIKLARSAN SEVİNİRİM YİNEDE VER PROGRAMI

arkadaşım illa orijinal istiyorsan öncelikle tavsiyem kendine netten yeni bir key bulman yani xp key. ha o olmadı legalxp dene saygılarımla

LEGALXP SOKMEDİ

KARDEŞ YİNEDE SAOL

enteresan bir milletiz onu fark ettim benim eski notebook orjinal xp pro lisansliydi bi kere bile lisans keyini girmedim netten bi key bulduydum onu giriyordum :rolleyes2: simdi aklima o geldi..

zaten update yapan biri dilim..

windows xp PRO lisans 160 YTL idi en son.

format atmak Bilgisayarcılarda 25 ytl :) birde m$ e soyguncu derler..

ben bilirdim fiyatın boyle oldugunu da giden olmaz sanırdım harbi varmıs ... virusu anti virus firmaları yazıyor efsanesi varya.. bence virusu bilgisayara format atanlar yazıyor coksunde 25 ytl kazanalm die :)

ayda bir cokse 25X 12 300 ytl kaspersky internet securty lisansı yaklasık 50 ytl fln(ebaydan ben 10$ almıstım 8aydır sorunsuz kullanıyom neyse)

google.com a format atma vs yazsalar ogrencekler ama aynı google dan arkadaslık sitesi bulanlar format atmayı bulamıo...! ilginç neyse konuyu sulandırdım

• 7 ay sonra...

Bilgisayar kullanma kılavuzunun ilk sayfalarını atlayıp son sayfalarından başlarsanız böyle olur.

ALEXEDAT, bu Microsoft'un bilgisayarın orjinal mi değil mi öğrenmek için yüklettirdiği güncelleme. Bilgisayarında yoksa güncelleme yapamazsın. Bilgisayarında ya orjinal key olacak ya da kırılmış WGA (Windows Genuine Advantage)

hacıbekircolak, Created with AutoPlay Media Studio 6.0 diye bir program yok. O elindeki bir menü ve Türkçe olarak AutoPlay Media Studio 6.0 programı ile yapılmıştır demektir.

Orjinal XP demek orjinal key demektir. O da sende yoksa yani satın almamışsan WGA'nın en son sürümünün kırılmış hali olması lazım daima. Yeni sürüm çıkınca onu indirirsen yine yakalanmış olursun.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...