Jump to content

Ekran Kartı Tavsiyesi

efsane_35

Recommended Posts

NFS Undercover ve Call of Duty World at War oyunlarını yükledim ama grafikleri artırınca kasmalar oluyor ekranım büyük oldugu için çözünürlük düşük modda iyi gözükmüyor ekran kartım (asus geforce 7600 gs) fiyatı uçuk olmıyacak ekran kartı tavsiyelerinizi bekliyorum max limit 450ytl

HIS 4870 256 bit 1 gb ekran kartı ile ben high çözünürlükte colinmcrae rally dirt , COD 5 , PES 2009 OYNUYORUM. oynadığım oyun çözünürlüğü ise pes09 ve colinmcrae rally'de 1920X1200 COD5 te 1024x768 (onu da en yüksek çözünürlükte açabilirsin)

eğer bütçen iyise ve anakartın destkelerse saphire hd 4870 yada 4850 al iyi araştır ondan sonra al yalnız bu ekran kartları fazla güç istiyor yeni bir power almak zorunda kabalilirsin .yada nvida dan bir model alabilirsin onları da araştır örneğin gtx serisi çok güzel ekran kartlar bunlar.saygılar

kardeşim palit die marka war palitin amacı dusuk fiyatta en iyi ekran kartı uretmek nerden biliyosun dersen bilgisayarcıyım müsterilerime palit markayı oneriyorum gayette memnunlar ben suan kendi bilgisyarımda kullanıyorm palit nvıdıa 9600GT DDR3 512MB EKRAN KARTINI alırken içindeki chipsete dikkat et misal 9600gt 512mb ile 1024 chipsetleri aynı fakat ramlar farklı oyunlarda ram fazla farketmiyor crysis call of duty full wersiyonda oynuyorum en ufak kasma yok sistemim anakart asus P5LD2 SE işlemci E6420 core 2 duo ram:2gb kingston :hdd:samsung 320gb 16mb önbellek he bide anakartın drr3 destekliyosa al

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...