Jump to content

İnternet ücretinde çılgın Tarife

kazaam

Recommended Posts

29319.jpgfiberoptik-300x225.jpg

Telekom operatörü Tellcom, 9,99 TL'den başlayan fiyatlarla 10 kat hızlı fiber internet hizmeti sunmaya başladı.

Tellcom'dan yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında 1 Mbps ve 5 Mbps abonelerine 10 Mbps hızı iki ay süresince 9,99 TL'ye verilirken, 100 Mbps;e varan hızlardaki fiber internette de avantajlı fiyatlar uygulanacak.

Fiber internet kampanyası kapsamında fiyatlar 9,99 TL'den başlarken, kurulum, modem ve aktivasyon da kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor.

Ayrıca 1Mbps ve 5Mbps aboneleri, ADSL ile sunulamayan 10 Mbps hızını deneyimlemeleri amacı ile ilk iki ay 10Mbps hızında internet erişimine sahip olabiliyorlar.

31 Mart tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 444 222 0 numaralı Tellcom Çağrı Merkezini aramaları veya www.dokuzdoksandokuz.com web adresini ziyaret etmeleri yeterli olacak.

Fiyatlar şöyle:

u.20090122125034..jpg

internethaber

Varolan tarifeyi bu şekilde değiştirebiliyor muyuz?

yeni abonelik gerektiriyor.TELLCOM Telekom şirketi olmadığı için böyle bir durum var ayrıca belirlenmiş bölgelerde varmış bu olay örneğin.

Ankara'da Çankaya, Eryaman ve Yenimahalle,

İstanbul'da Ataşehir, Bahçeşehir, Çekmeköy, Kemerburgaz, Esenkent, Esenler, Halkalı, Sarıgazi,

İzmir'de Mavişehir'de .

ttnetten telcom a nasıl geçebiliriz

mevcut telekom aboneliğini ip tal ettirmen gerekiyor.

Kampanya Şartları

* 9,99 TL, 1Mbps ve 5Mbps hızlar için sadece ilk iki ay geçerli olan tutardır. Geri kalan sürede kampanya fiyatları geçerli olacaktır.

* Kampanya fiyatları 24 ay geçerlidir.

* Tüm hızlar için yükleme hızı 1Mbps’dir.

* Abone olma taahhütü 24 ay ya da 199TL+KDV'dir.

* Kampanya son başvuru tarihi 31.03.2009’dur.

* Kampanya kapsamına giren modemler ücretsiz ve stoklarla sınırlıdır.

* Fiyatlara %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir. Bu kampanyadan sadece yeni aboneler yararlanabilirler.

* Tellcom, kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

* Bu kampanya diğer QUiKNET kampanyaları ile birleştirilemez.

qucrertlendirme.png

yeni abonelik gerektiriyor.TELLCOM Telekom şirketi olmadığı için böyle bir durum var ayrıca belirlenmiş bölgelerde varmış bu olay örneğin.

mevcut telekom aboneliğini ip tal ettirmen gerekiyor.

O zaman halâ denenme aşamasında. Pilot bölgeler seçildiğine göre...

O zaman halâ denenme aşamasında. Pilot bölgeler seçildiğine göre...

doğru biraz önce müşteri hizmetleri ile görüştüm çoğu yerin çalışması devam ettiği için deneme aşamasında imiş tellcom zaten turkcell şirketi kaliteli hizmet olacağı kanısındayım.

Ankara'da Çankaya, Eryaman ve Yenimahalle,

İstanbul'da Ataşehir, Bahçeşehir, Çekmeköy, Kemerburgaz, Esenkent, Esenler, Halkalı, Sarıgazi,

İzmir'de Mavişehir'de hizmet veriyoruz.

Hizmet Verdiği Yerler burasi.Muğlaya benim bulunduğum yere gelinceye kadar ben mezara giderim :D

şaka gibi hız :D

aman her yerde olmaması isabet olmuş. degilse 100GB illaki alırdım. o zamanda kötü olurdu aslında. hızın vereceği maymun iştahı ile ne bulursam indirmeye kalkardım. zaten hız nispeten düşük olmasına rağmen 1 TB harici disk dahil her taraf dolu, 100 olsa napardım bilemiyorum :D DVD kayıt yapıp diskten silerdim herhalde. düşünsenize bir DivX film 75 sn de inecek :S günde 20 DVD den hesaplasan deli para yapar. bunu da faturaya eklediğinde aslında pek ucuz olmuyor :)

Film marketlerin işine çok yarardı ama bu olay, müşteri bir film istediğinde ve o film dükkanda yoksa adama bi çay söyleyeceksin o çayını içene kadar internetten indirip cd ye çekeceksin :) pfff cidden şaka gibi

Ataşehir civarında bayadır vardı bu zaten. Hatta bi ara kullandım.Rapidden 500-550 ile çekiyordu.

ataşehirin neresinde kullanma fırsatınız oldu acaba ve siz burdamı oturuyorsunuz bende ataşehirdeyimde ondan merak ettim

benim ttnet ADSL'nin 2 yıl olan sözleşme süresi sanırsam şubat ayında doluyor...

ayrıca ankara/çankaya'da ikamet ediyorum...

şimdi bu hizmeten faydalanabilir miyim yani?...

ankara/çankaya'da var yazmışlar...çankaya'nın her yerinde var mı bu şimdi?...

Hizmet Verdiği Yerler burasi.Muğlaya benim bulunduğum yere gelinceye kadar ben mezara giderim :(

ALLAH uzun ömür versin bu tip şeyler mutlaka kısa zamanda olacak şeyler internet pazarı çok büyük bir pasta büyük pay almak için elini çabuk tutar firmalar gelir yakında umarım.

arkadaşlar bu kampanya bayadır var qicknet diye geciyor ataşehirde kullananlar var fiber optik diince evinize fiber optik kablo cekmiyorlar sadece ordaki merkeze kada fiber optik kablo var yine adsl modem kullanıyorsunuz 100mb te nasıl bir bağlantı yapıyorlar merak ediyorum cunku adsl 100mbit olamaz acaba vdsl veya xdsl mi yapılıo yada özel modemle anahtarlamalı baglantımı yapılıyor?

arkadaşım bunalrın modemi özel.kendin alıyorsun.sanırsam net kablo girişleride usbler gibi 1.0 ve 2.0 olarak ayrılıyor.bu modemler 2.0 oluyor.

modem'i hediye olarak veriyorlarmış.Yani extradan para çıkmıyor

arkadaşım bunalrın modemi özel.kendin alıyorsun.sanırsam net kablo girişleride usbler gibi 1.0 ve 2.0 olarak ayrılıyor.bu modemler 2.0 oluyor.

arkadaşım cok sacma adsl max 8mbs yi desteklio vdsl2 bile 32mbs ye cıkıo ve en son teknoloji daha fazlası bakır teller uzerinden cok zor zaten bakır telin içinden belli frekanlara belli bir yere kadar gidebilir bunun en gelişmiş vdsl dir ethernetten veriolar heralde 100mbs yi

ayrıca 100mbs lik bir baglantıyı apartmana falan cekerler heralde tek kişi 100mbs yi ne yapsın zaten pc ye sn de 100mbs lik veri yazılamaz yazılırda özel durumlar için server falan bu hizmet sonucta adsl

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...