Jump to content

Aero Studio

*TOYGAR*

Recommended Posts

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply
  • 1 ay sonra...

ARkadaşım herşeyi ayarlıyorum plan proje tamam amma velakin bu meret program doğru çalışmıyor. nasıl iso alacakmış anlamadım gitti.

iso yap dedin mi pronun aklı çıkıyor sanki. direk hata veriyor. bu programı sağlıklı kullanan biri var mı yardımcı olursa çok sevineceğim

şimdiden teşekkürler

• 3 hafta sonra ...

bende bi multiboot hazırladım ama bunu sadece XP içine öylece atmak yetiyomu onu anlamadım bu kadar bait mi degil mi?????????

bende aero studio eastboot dan daha kullanıslı ve basit kafa karıstırmıyor

Slm öncelikle güzel bilgilendirmeleriniz için teşşekkürler. Bende bi bootmenü dvd yapmak istedim ve bunun için biraz araştırma yaptım ve araştırmalarımda easyboot kullanımı çok yoğundu bende onunla yapmaya karar verdim baya da yol kat ettim, ama biyerde takıldım kaldım bu işlerle başarılı arkadaşlara sormak istiyorum.

Benim sorunum şu bütün menüleri isodan açıp .img ile çağırırsam sorun yok ama ben birden fazla xp kullanmak istiyorum ozamanda dosyaları farklı isimlendirip tekrar yerini göstermem gerekiyor ve dosya yollarını değiştirip koydum yaklaşık 5 adet xp,ghost,hirent bootcd, 2 adet cd den çalışan xp bunlar img olarak çalışıyorlar buraya kadar sorun yok ama vistayı img olarak çağırırsam bu seferde xplerin hiçbiri yükleme yapmıyor kur başlatılıyor deyip takılıp kalıyor ama dosyalardan vistayı çıkardığım zaman tekrar iso alınca sorunsuz çalışıyo.

İsteğim buradaki hatayı gidermek ve benim gibi problem yaşan arkadaşları biliglendirmek. Bu sorunuma yardımcı olacak bir arkadaş olursa çok sevinirim yada xplerde yaptığım gibi vista içindeki değiştirilecek yollar hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

dark edtion v6 neki ''dark edition V7 2009 DVD'' versionu görmeniz lazım........aero Studio il bi calısma yaptım XP ler hariç digerleri sorunsuz calıstı acaba gösterdigim XP lerin yolunumu yanlıs yazdım yada ''bcdw'' yerine run mu olmasımı lazım dı.....?izledigim iki video var bunlar benım kafamı karıstırdı.....ve ben bişi denedım eger elinizde ''Dark Edition v6 Power '' var ise E tabi sizde komut vermekte benım gibi karıstırıyorsanız:) komutların nasıl verilmiş oldugunu görebiliriz tek yapmamız gereken Dark editionu takıp multiboot ekranına geldigin de ceçim yapacagımız zamn CD cıkarıp butonlara ''komuta'' tıklamak....o zman üstte verilen komut'un bulanamadıgı cıkıcaktır.....ozamn da baslama için verilen yolu gömüş olacaksınız aama sadece XPlerin yolunu gstermıyor

''aero studio'' yu nerdeyse tamamen cözdüm ''Dark edition'' aynısından yaptım 3 sayfa içerikli yanı,ama cok hassas konular var?

bif. vs dosyaları tanımmıyor ''barıs_seven'' hocamızın dedıgı gibi...baya ugrastırdı..videosunu hazırlıcam sadece basıt birsey yapcam menü sayfalarının nasıl olustugunuda geçisleride anlatmaya calıscam...:devil:

• 2 hafta sonra ...
''aero studio'' yu nerdeyse tamamen cözdüm ''Dark edition'' aynısından yaptım 3 sayfa içerikli yanı,ama cok hassas konular var?

bif. vs dosyaları tanımmıyor ''barıs_seven'' hocamızın dedıgı gibi...baya ugrastırdı..videosunu hazırlıcam sadece basıt birsey yapcam menü sayfalarının nasıl olustugunuda geçisleride anlatmaya calıscam...:D

Video yu erkenden yüklerseniz çok iyi olacak...

• 1 ay sonra...

Please register to see this content.

kendim için yaptıgım multiboot menülü XP bakmanızı isterim

bu arada Eger aero studio nun Çincesi ni kullanırsanız cıkan sorunlarınız %50 azalacaktır..

ingilizce olan sürümünde nedense cok hata verşyor çince olanı kullanınca sorunsuz calıstırdı.. deneyin derim.

WIPE Cmos Cle = Wipe.ima

BIOS utility =biosu.ima

Acronis disk director 9 =adds.ima

Paragon partition manager 7=pm.ima

ontrack disk manager 9.57 =ontrack.ima

Hard disk Sentinel 0.02 =hddsen.ima

Easy Recover 6 =er60.ima

Active Uneraser 3.0 =uneraser.ima

Active Partation Recovery =apr.ima

HDD Regenerator 1.51 =hddre.ima

Photo Recovery 6.10 =photorec.ima

MBR tool 2.2.100 =mbrtool.ima

BootFix utiliyt =bootfix.ima

NTLDR Fixer =ntldr.ima

Test Disk 6.10 =testdisk.ima

Picture viewer 1.94 =picview.ima

HWINFO 5.25 =hwinfo.ima

Harware Info AIDA 16 =aida.ima

PC Check 6.5 =pcch.ima

Memory Test 3.2 =memtest.ima

Şifre Kırıcı =sk.ima

Hiren Boot =hiren.ima

Norton Ghost =ghost.ima

win ME Boot Disk =winme.ima

ntfs 4 dos 1.9 =ntfsdos.ima

Acronis true image 8 =atis.ima

Partatition magic pro 8.5 =pmp8.ima

ntfs partition acces =ntfs.ima

WinNT/2K/XP/vista password =pwdchanger.ima

partition table editor =ptedite.ima

boot Magic 8.0 =bootmag.ima

Arkadaslar aero studio ile bi calısma yaptım ve video ya aldım bastan sona kardar Bitişe kadar Çalısmanın denemesini de yaptım video 35 dk

Aero Studio Video Link

Not: Özellikle Şunu Soylemek İstiyorum Aero Studio'nun Chinese (Çin) Bunu indirin ve çalısmanızı yapın Digerlerinde Hata veriyor..İyi Çalışmalar

• 2 hafta sonra ...

Selam arkadaşlar...

Aero Studio ile multiboot olayını tepeden tırnağa sıfırdan videolu anlatım rica ediyorum. Kaç gündür uğraşıyorum olmuyor... :D

Multiboot klasörünün içeriği nasıl olmalı?

XP, Vista, Acronis, Hiren CD lerinin içeriği hangi programla nereye kopyalanmalı?

Yine tek tek açılış dosyaları hangi programla nereye konulmalı?

Bunları gösteren bir video veya resimli anlatım rica ediyorum lütfen.... :D

Selam arkadaşlar...

Aero Studio ile multiboot olayını tepeden tırnağa sıfırdan videolu anlatım rica ediyorum. Kaç gündür uğraşıyorum olmuyor... :D

Multiboot klasörünün içeriği nasıl olmalı?

XP, Vista, Acronis, Hiren CD lerinin içeriği hangi programla nereye kopyalanmalı?

Yine tek tek açılış dosyaları hangi programla nereye konulmalı?

Bunları gösteren bir video veya resimli anlatım rica ediyorum lütfen.... :D

Anlatım+Aero Studio Katılımsız-Türkçe

Yukarıdaki adreste blue life'ın anlatımı ve benim katılımsız, Türkçe Aero Studio çalışmam var.

İnşaallah işinizi görür.

Kolay gelsin.

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim eke58. videoyu izlemiştim multiboot klasöründe images diye bir klasör var. images klasörüne xp, vista, hiren, acronis cdlerinin image dosyalarını mı koyacağız? Öyleyse, hepsinin image dosyasını almak için (xp, vista, acronis, hiren) iso buster yeterli mi?

Başka program kullanıyormuyuz, kullanıyorsak hangi işletim sisteminin image dosyasını hangi programla alıyoruz?

Özellikle bu sorularımın cevabını arıyorum. ilginize teşekkür ederim...

Bir de Acronis başlatmak için kod var mı? Videoda biryerden kopyalanıp yapıştırılıyor ve tam okunmuyor....

Arkadasım zaen video ile anlatım yaptık ayrıntılıda anlattım video tam 35 dk. XP CD yi vir klasör acarak içerisine kopyala sonra içine IMAGES die bi klasör aç Ön yükleme fonksiyonlarını ''hiren,ghost,boot magic vb.'' gibi dosyalarıda içine at

bunları calıstırmak için verecegin kod:

bcdw (cd)/images/ghost.ima

bu sekılde yol gösterirsen amacına ulasırsın ama AERO STUDİO'nun çince olanı kullanırsan işin kolay olur hatalar cıkamz karsına

• 5 ay sonra...
WIPE Cmos Cle = Wipe.ima

BIOS utility =biosu.ima

Acronis disk director 9 =adds.ima

Paragon partition manager 7=pm.ima

ontrack disk manager 9.57 =ontrack.ima

Hard disk Sentinel 0.02 =hddsen.ima

Easy Recover 6 =er60.ima

Active Uneraser 3.0 =uneraser.ima

Active Partation Recovery =apr.ima

HDD Regenerator 1.51 =hddre.ima

Photo Recovery 6.10 =photorec.ima

MBR tool 2.2.100 =mbrtool.ima

BootFix utiliyt =bootfix.ima

NTLDR Fixer =ntldr.ima

Test Disk 6.10 =testdisk.ima

Picture viewer 1.94 =picview.ima

HWINFO 5.25 =hwinfo.ima

Harware Info AIDA 16 =aida.ima

PC Check 6.5 =pcch.ima

Memory Test 3.2 =memtest.ima

Şifre Kırıcı =sk.ima

Hiren Boot =hiren.ima

Norton Ghost =ghost.ima

win ME Boot Disk =winme.ima

ntfs 4 dos 1.9 =ntfsdos.ima

Acronis true image 8 =atis.ima

Partatition magic pro 8.5 =pmp8.ima

ntfs partition acces =ntfs.ima

WinNT/2K/XP/vista password =pwdchanger.ima

partition table editor =ptedite.ima

boot Magic 8.0 =bootmag.ima

kardeş link ölmüş rica etsem linki yenileyebilirmisin.bunlar çok lasım bana

• 6 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...