Jump to content

Windows 7

Qarizma_Devil

Recommended Posts

Arkadaşlar ben bugün windows 7 ile format attım...Fakat bu eski windowsu silmemiş...Windows.old diye bir klasör oluşturmuş xpyi bunun içine yerleştirmiş..Ben bunun böyle olmasını istemiyorum...Direk format atarken silinmesini istiyorum bunu nasıl yaparım lütfen yardımcı olursanız sevinirim...Elle temizlemek zorunda kalmamak için...

arkadasım kurcagın yerı sılmen gerekıo format atarken xp de d enter l tuslarına basıodun ama wındows7 yı bılmıorum ama acıklama vardır orda

arkadaşım ilk önce tsk. format atarken bir Cyi gösterdi Birde Dyi ama sil felan yoktu...cye format atıldıgı için cyi seçtim..next vardı tıkladım başka birşey yoktu...

Kurulum yaparken önüne 2 seçenek çıkıyor biri yükselt seçenegi diğerini hatırlayamıyorum sen yükselt seçenegini SEÇMEYECEKSİN yükselt seçeneginin ingilizcesi yazıyor fakat orda.

evet biri upgrade birşeydi...onu seçmedim 2.ciyi seçtim...devam ettim...ama yine olmadı...işte...

arkadaşım ilk önce tsk. format atarken bir Cyi gösterdi Birde Dyi ama sil felan yoktu...cye format atıldıgı için cyi seçtim..next vardı tıkladım başka birşey yoktu...

evet biri upgrade birşeydi...onu seçmedim 2.ciyi seçtim...devam ettim...ama yine olmadı...işte...

arkadasım c ye tıklayınca vısta gıbı altta cıkıodur secenekler ynede foruma bı bak derım acıklama vardır

Arıca sana şu anda vista lite3 ü öneriyorum sorunsuz stabil hatta mükemmel hızlı çalışıyo pişman olmazsın hiç uğraşma win 7 ile .

Evet Stabil olduğuna katılıyorum ,bende şu anda Vista Lite v3 kullanıyorum ama office programlarını yükleyemiyorum bir türlü office 2003 falan.Nedenini bir türlü çözemedim.

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...