Jump to content

İnternet Faturam Gereğinden Fazla Geliyor

serkanucar35

Recommended Posts

Hayır ne yaparsan yap faturanı şişiriyorlar.Vergi felan ttnetin kullanmadığım özelliklerinden mesela ttnetmüzik gold üyelik ücreti 10 ytl alıyorlardı.Şimdi sınırsızda 1 ytl fazla gelsin hesabını soracağım :D

Modemin karakutu ise(ZyxEL)internet hızınada etki eder vede TTnet kendi dağıttı modemlere özel birşey uygulafığına dair haberler alıyordum.Modemi değiştirmeyi ünlü markalara ynelmenide önerebilirim.

şimdi telekom ile ilgili bir şey söylerdim ama malum yakışmaz bana.

ara şikayetini söyle mırın kırın ederlerse kapattır hemen derim niye sınırsıza geçiyorsun ki ihtiyacın yok gördüğüm kararı ile.

Sözleşme imzalatıyorlar 2 yıl mırın kırın etmeyeceksin aynı tarifede aynı ücreti sözleşmede belirttiğim gibi internetini kullanacaksın.Yok böyle birşey internete sınır koyulmaz.Sınırsıza geçelim dedik sözleşme süresi bitene kadar geçirtmediler.

yaw anlatıklarınıza bakıyorumda zamınında ttnet benide sömürmüştü diyorum

kotalıyken Ttnet sitesine girip kontrol ederdim koto henüz dolmamış ama şubelerinde kontrol ettilklerinde

sınırı aştığımızı söylenirdi 80 kusur tl :) hesap ödediğimi bilirim :)

siz en iyisi bir kaç kişi birleşin sınırsıza geçin rahat edin :drinks::) :)

• 2 hafta sonra ...

degerler gayet normal 60mb nedirki? flashlı banner lı 15 20 siteye girsen dolar. Ayrıca uploadda normal degerler sorunsuz bende kotalı kullandıgımda degerlere bakıodum ttne 100 de 5 fazla koyar oda normal modem Natdan dolayı eksik gosteriyorAyrıca başkasının şifresiyel giremiyorsun artık o eskiden artık hepsi bitti:D

• 3 hafta sonra ...

5 kere 50 ytl ödedim sonunda quicknet aldım 5 mb sınırsız Valla telekom özelleştikden sonra kafasına göre bindiriyormus bir telekom çalışanından duydum oyüzden imkanınız varsa quicknet yok ben gazate okurum diyorsanız ttnette kalın :D günde 1 gazete alsanız 15 tl yapar siz 29 ödüyorsunuz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...