Jump to content

Bir Türlü Sonunu Getiremediğim Win10 çalışması...

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar en az 10-15 defa hazırladığım ancak saçma sapan hatalar alıp çöpe giden çalışmamın bir önizlemesi olarak paylaşmak istedim. Gün olur Win10 müsaade ederse paylaşmayı düşünüyorum. Hem gözünüze hoş gelmeyen birşeyler varsa önden tespit etmek hem de fikirlerinizi almak için aşağıya 2-3 dk lık önizlemesini ekliyorum. Fikirlerinizi bekliyorum. Bu arada nalet olsun şu içimdeki Ankara Oyun Havası sevgisine :) Çalışma hazırlarken bol bol bu şekilde müzik dinliyorum. Fazla mı gaza getiriyor nedir bir türlü nihayete ermedi...

Önizleme

Spoiler

• Like 9

Değişik bir çalışma olmuş şaşırttı beni. Bence paylaşman gerekli mutlaka beğeni alacaktır kanaatimce. Başlat menüsünü biraz daha büyült ufak kalmış sadece o hoşuma gitmedi. İmlecin farklı tema ve efektleride varsa değişiminin kolaylaştırılması,masaüstü, üst konumda bulunan rocketdock bar galiba oda bayağı işlevsel durmuş ayrıca. hata herneyse tespit edilerek düzeltilebilir üzerinde yoğunlaşmak gerekli sadece kolay gelsin. :) 

• Like 1

@forjest Teşekkür ederim üstad. Biraz performans ayarını da yapmam lazım. Hata kısmını bir türlü çözemedim. Son işlemler dahil hiçbir hata almıyorum. Ancak test aşamasın da yüklenmiyor. En son hatalardan birisini forumda paylaşmıştım. Şu an kendi pc 'imde kullanıyorum. Kullanırken farklı konular da dikkatimi çekti. Normal de Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça dilleri orjinalin de var ancak hangi dilim yüklersem diğer dilleri göstermesine rağmen yükleme istiyor. Sanırım son denemem de sorunsuz du ancak yeğenimin o gün kafamı çok yormasından dolayı kurduğum hdd' i unuttum. Tekrar açmak istediğim için bir sorun çıktı diye düşünüyorum. Muhtemelen ben sorunu çözene kadar yeni bir sürüm gelir. Bu arada pc' me yüklediğim sistem ilk defa sorunsuz güncelleme yapıyor. Kısmet olur da sorunsuz bir imaj olursa paylaşmayı düşünüyorum...

Edited by deli_petro06
  • Like 1

@logosoft @AdnanGumus Paylaşamıyorum daha doğru olur. Hazırladığım windows kalıpları son sysrep işlemi dahil hatasız şekilde gerçekleşiyor. Ancak iş tekrar kurup test etmeye gelince, kurulum da saçma sapan hatalar veriyor. Ben şu an pc' imde normal kurulum yapıp, sorunları neler olabilir diye bakıyorum. Paylaşmak bir türlü kısmet olmadı. En son denemem muhtemelen sorunsuzdu ancak sistem imajını almadan tekrar sistemi açmaya çalışmam nedeniyle o aşama da hataya neden oldu. Kısmet olursa bir gün paylaşmaya çalışacağım...

Edited by deli_petro06
  • Like 1