Jump to content

Modifiye Xp De Hata

mach2

Recommended Posts

Hatalı sistemlerle uğraşma hata aldığın anda sıfır sistem üzerinde yeniden uğraş şu sırayı takip edersen sorun çıkmaz

1--sistemi katılımsız yap ve bileşenlerini çıkar ve bunu 1 kez yap tekrar tekrar aynı projeye çıkartma işlemi yapma ..

2-- katılımsız yaptığın sistemi tekrar katılımsız ayarı ile oynama ..

3-- Addonlarını entegre et

4--Drivererini entegre et ..

5-- hazırladığın sitemin winnt.sif dosyasını sakın değiştirme ... :D

volkan23: öyle yapsa yine hata alır.Bileşen Silmeden Önce Eklemeli Addonları.

mach2: Sana Yapacağın Yöntemi Yazayım.Defalarca Yazmaktan Bıkmış Olsamda Yeniden Yazıcam.

1-)Update Pack ve Addonlarını RVM Integrator ile Entegre Et.

2-)V'ISO 7'ISO v.s Görsellik Paketini Uygula.

3-)nLite ile Bileşen Silip Katılımsız Yap

4-)Driver Entegresi Yap

5-)İnce Ayarları Yap.(Dosya Editlemesi v.s)

6-)ISO Alıp Sanal Makinede Test Et.

Yapacakların Bunlar.

Evet... Güncellediğin bir addon'dan da olabilir hata sebebi.

Değiştirdiğin bir dosyadan da.

En temizi, normal olarak herkesin yaptığı gibi, gruplar halinde addonlarını ekle, bak. Hangisinde hata verdiğini bul.

Doğal olanı bu.

Kimseden de bir resimden yola çıkarak sisteminde şu dosyanın şurasını söyle değiştirmen gerek diye bir şey bekleme.

Acelecisin, tekrar söylüyorum. Araştırmıyorsun. En basitinden orada yazan hata kodunu google'a yazıp aratsan karşına bir şeyler çıkar.

Her şeyde anında bir topic açarsan elbette ki tepki çekersin üzerine.

Vaktim yok ama benim, ÖSS'ye çalışacağım dersen hala, elini çek derim.

1-2 günde yapılacak bir şey değil sonuçta bu. 1-2 günde öğrenilecek bir şey de değil, maalesef.

Neyse, bunlardan başka, bir yerde o kadar sistem yaptım yayımlamadım demiştin. Allah'a bin şükür olsun derim şu sorudan sonra. İyi ki yayımlamamış!

...

Neyse...

Test işlemi sırasında sadece addon'ları ekle driverları ve viso, 7iso, piso, dido, mido ekleme. Vakit kaybı. nLite ile yapacaklarını yap tüm ayarları, normal sistem yaparmış gibi, klasörünü bir yere kopyala, addonları ekle iso yap yükle, dene. olmadı mı? Kopyaladığın klasörü tekrar al, diğer addonları ekle, iso yap, yükle, dene.

Tamam diyene kadar tekrarla. Ondan sonra Görsellik paketlerini ekle. .sif dosyalarına dokunmayacaksan Driver ekle, iso yap.

Bitti.

Demekki Aşırı Bileşen Silmenden Kaynaklanıyor.Kritik Sistem Dosyalarından Birine Dokunmuşsan (nLitede Kırmızı Olanlardan Birine) O zaman Yaşarsın Dikkat Et silerken.

Yooo tam aksine az bileşen siliyorum.Kırmızı olarak sadece el ile kurulum ve yükseltmeyi sildim.Daha önceden de siliyordum aynı şeyleri ama hata almıyordum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...