Jump to content

Satılık Xbox 360 Arcade !

by_sezar

Recommended Posts

Satılık XBOX 360 Arcade !

32689625ad4.jpg

13577059qi7.jpg

94615226ii3.jpg

Xbox 360 Arcade konsolü oyuna başlamanız için ihtiyacınız olan herşeyi kutusunda sunmaktadır

Kablosuz uzaktan kumada kolu,1 Adet Oyun ve Memory Card Yanında Verilmektedir !

Isınma Sorunu yoktur.

Fiyat : 450 YTL - Pazarlık Payı vardır..

Hertürlü Aletle Takas Yapılabilir.

• 2 ay sonra...
Arkadaşlar fiyat 300 Liraya çekilmiştir alıcı olanlar ile pazarlık yapılabilir :)

makina chip takılı mı acaba birde donma oluyor diye çok duydum malum korsan oyunları oynamak için baya bir masraf gerek

Chipli degil malesef fakat hafta sonu birkaç oyun daha getiricem onlarla beraber verecegim

Konyada malesef Xbox'u Chipletecegim yada kırdıracagım biryer yok ama yaşadıgınız yerde vardır mutlaka chipletmenin 75 ytl oldugunu duymuştum :)

valla ps 2 arıyorum ama bulamadım bir türlü varsa elinde olnu alaım kardeşim

Ps2 yok elimde xbox 360 var yeni bir konu açarsan satıcılar çıkabilir ama napcanda ps2 yi ?

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Online'den banlanmış mı acaba?

Hiç Kullanmadım bu konuda bir bilgim yok yani hiç online olarak paket kullanmadım ama banlandıgını sanmıyorum çok fazla kullanılmamış belkide hiç paket kullanılmamıştır

Ben arkadaşımdan aldım elimde 1 oyunu oldugu için neredeyse 2 - 3 kereden fazla oynamadım film takıp izledim müzik felan alette hiçbir sıkıntı yoktur 3 kırmızı ışık muhabbetide yok

Kutusu olsa sıfır derdim o şekil yani :p

• 3 hafta sonra ...
forumda chip takılı ps2 olan varmı ya 1 haftadır arıyorum :)

slim ps2 var fakat lensi sorunlu 5 tane dvd oyun yazsam 2 sini okumuyor(600-700 mb cdlerin hepsini okuyor). ******ürdüm 40 lira istediler. Zaten oynamıyorum oynamadığım şeye para vermiyeyim dedim istersen uygun fiyata gönderirim. yok optiğini taktırıver dersen taktırır gönderirim. aklımdan geçen fiyat 200 lensi değiştir dersen 240. ha birde 80 lik cd çantasında 80 tane oyun var listesi olmadığından veremiyorum onlarıda isterse 300 e verip geçecem

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...