Jump to content

80 Li Olmak Ayrıcalıktır..

zinnnn

Recommended Posts

• Replies 91
  • Created
  • Last Reply

80 lerin her zaman asaleti vardır ve öyle kalacakta.

Vede o zamanlarda çekilken filmlerinde.

Ben abimin ve babamın kasetlerini halen saklarım ve dinlerim.

O zamanlarda Iron Maiden,Metallica,Boney M gibi ustalar çıkıyordu.

Şimdi se herşeyi teknoloji, hallediyor.

Ben ve babam artık yeni şarkılar dinlemiyoruz hep eskiler :)

Ailemden gelen bir özellik eski püskü hiç bir şey atılmaz. Burada bulunan çoğu teyp,raks kaset tarzı şeylerle büyüdüm diyebilirim. RedKit çocukluğumda da veriliyordu şimdide 16yaşındayım. Ve hakikaten eski olan herşey yeniden daha güzel diyorum...

Özellikle yeni arkadaşlar edinince eskisiyle geçirilen vakit. Yorumumla konu saçmalaşabilir ama 90 - 80 fark etmicek sanırım. Ben de bunlarla büyüdüm demek isterim :friends:

the_flash.jpg

BEST-OF-COLUMBO-3-BOLUM-KOMISER-KOLOMBO_

kolaj-kucuk.jpg

moonwalkerx.jpg

0.jpg

oooo ahmet bey hoş geldiniz eşinizde gelmiş yar diline diline....

daha kaleci simoviç schmaher kova hayrettin prekazi takoz recep şeytan rıdvan şifo mehmet ya neler neler varya...

berlin duvarı sscb yıkıldı ukraynada çernobil patladı tabi bunlarda unutulmuyor iran ırak savaşı benazir butto kaddafi yasel arafat saddam ranılt regan demirel özal istanbul sahilleri (sahil yoluyla anasını...) oltaya gelen palamut uskumru karaköyde galata köprüsünün dibindeki balıkçılar pırıl pırıl deniz bir okadar güzel insanlar tahta sandıklarda lahmacunlar hakiki dondurmalar hile hurda hormonsuz güzel günlerdi o günler malesef o günler nimetti bugünlerse ogünlerin sindirilmiş hali yani bok...

4537_1.jpg

felicita.jpg

img_22800_televizyonun-genc-kusaklarin-y

beyaz gölge

street-hawk.jpg

Şahin

STOCKWELL_Q_LEEP_1.jpg

Zamanın ötesinde

Hayat_Aac_Generations.jpg

Hayat ağacı

shogun.jpg

visitors-foto-di-gruppo-e-dvd.jpg

fare yiyen ziyaretciler

Hakkaten güzeldi ama kabul etmek gerekir ki her şey zamanında güzel. Plastik bir arabam vardı tepesinde sert bir tel bağlı ucuda halka şeklindeydi yön vermek için, bir şarkı daha geldi aklıma tuzum olsun.

http://www.youtube.com/watch?v=5AfTl5Vg73A[/CODE]

Şimdiki çocuklar eğlenmiyor vallahi ya ne güzel geçmişti o günlerimiz. Eve zor alırdım annem çakardı 2tane anca girerdik :)

Eskilerden hatırladıklarım.

*Komşuluk vardı bir durum olsun annem beni komşuya emanet ederdi komşuda evladını bize emanet edebilirdi kimsede güven sorunu yoktu özellikle bir hatice teyzem vardı nezaman börek yapsak sokakta oynayan bebelelemelreri toplar yedirirdi :)

*Power rangers için az okul kırmadım

*9 kiremit , yakartop , toplu saklambaç ve mahallenin kızlarını ip atlarken melüll melül izlediğim günleri kimse bana unutturamaz :D

Şimdi çocuklar kafede knight metin oynuyor çok stressliler gerçekten annelerine küfür etmeler vs Dikkat ettiyseniz %70 ide çok kilolu bizim zamanımızda tombul insan çok azdı yemek bulamadığımızdanmı hayır çok aktiftik ya bisikletle mahalle turları falan off

ya power rangers 90 lardaydı teletabis le ikisi aynı zamandaydı ben 80 leri başından biliyorum siz sonunda doğdunuz galiba 80 lerde doğanlar değil 80 leri yaşayanlar daha farklı şeyler hissediyor poıwer rangers beverly hils kaptan mağara adamı falan özelkanallardaydı ilk özel kanal star yanılmıyorsam 91 de kuruldu trt tek kanaldı sonra trt2 doğdu sonra tabiki 3 sonra star sonra trt 4 ve 5 sonra show sonra hbb falan...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...