Jump to content

Skystar2 Dvbdream 1.3 C Yardım

mbkarahan

Recommended Posts

Kanalların çekmemesi uyduların Lnb seçeneklerinden onları 1. türksat 3a - 2.hotb diye ayarla. codec paketi k-lite kur. Cyberlink codec paketini üzerine kur sonra. En büyük tavsiyem dvdream 1.4i kur mutlaka kanal geçişleri çok hızlı sorunsuz.hazır kanal liseteside var. progdvb hantal baya kullandım ordan biliyorum. skystarın kendi sayfası var google arat yeter. orada download bölümden ulaşabilirsin dvdream programına.

arkadaşım yanlış yazdım dvddream 1.3c var bende onda sorun yaşıyorum

google skaystar yaz ilk çıkan linke tıkla dowload bölümünde DVB oynatıcılar bölümünde DVBDream 1.4 i sürümü hazır kanal listesi mevcut.Göreceksin çok kullanıslı.

altdvb powerinstallı kullanmanı öneririm.

arkadasım techinat sitesinden skystar 2 yi indir boyutu 55 mb civarı orda orda tek bir setap ile driver+dvbdream ın son versiyonu var

not sadece winxp sp3 ve vista sp1 için gecerlidir

sonra prog dvb yi indir ve türkce dil paketinide

hazır kanal nasıl eklerim dersen google de skystar yaz ilk gelen sitede var

ordada kanal listesini indirip c:programfiles\progdvb\channel klasör üne koy tamam

bu kadar basit

ve sonra al sana hazır kanallar 200 e yakın tümü ceken kanallar hazır alfabetik sıralı

peki neden progdvb programı

nasılki müzik winampla sıkıstırma winrar la cd yazma nero ile se tv izlemede progdvb ile izlenir

artısı ne derseniz

kolay kullanım türkce arayuzlu cok sade ve basit anlasılır

winlirc kumanda destekli

türünün en harikasıdır

muan son bi soru dediğin yerden indirdim setup haricinde bi rarlı dosya var onu herhangi bi yere yapıştırmam lazım mı dosyanın adı dd_path

Kurulum hakkında bir çok döküman mevcut dvbdream hakkında.

pathh dosyasını kurmana gerek yok ama şunuda tavsiye edebilirim forumda ( http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=72357&hl=dvbdream ) katılımsız olarak arkadaslar vermişler sen sadece kanal listesini indir ve Dvbdream klasörü içine kopyala yeter.adık adım şöle:

1. Skay star2 drivers kur.

2. k-lite codec kur.

3.cyberlink kodec kur.

4.dvbdream kur katılımsızı kur.

5.kanal listesini güncelle

6.sonra görüntüde sorun yaşarsan Ctrl+G tuşuna basıp ordan seçenekleri degiştir görüntü gelince kaydet.

bu kadar.

arkadasım techinat sitesinden skystar 2 yi indir boyutu 55 mb civarı orda orda tek bir setap ile driver+dvbdream ın son versiyonu var

not sadece winxp sp3 ve vista sp1 için gecerlidir

sonra prog dvb yi indir ve türkce dil paketinide

hazır kanal nasıl eklerim dersen google de skystar yaz ilk gelen sitede var

ordada kanal listesini indirip c:programfiles\progdvb\channel klasör üne koy tamam

bu kadar basit

ve sonra al sana hazır kanallar 200 e yakın tümü ceken kanallar hazır alfabetik sıralı

peki neden progdvb programı

nasılki müzik winampla sıkıstırma winrar la cd yazma nero ile se tv izlemede progdvb ile izlenir

artısı ne derseniz

kolay kullanım türkce arayuzlu cok sade ve basit anlasılır

winlirc kumanda destekli

türünün en harikasıdır

şu konuda katılmıyorum sana prog dvb tamamen isim yapmış ( geniş dökümanlar mevcut nette ama artık diger dvb oynatıcılar içinde var.) kanal geçişleri çok yavaş özellikle insanı bayar nitelikte. Hepsini kullandım nerede ise en basiti dvbdream kullanmadan bilemezsiniz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...