Jump to content

Covid -19 ? .geçmiş Olsun Gdo Lu Insanoğlu

efe34
 Share

Recommended Posts

Reuters, hem BioNTech-Pfizer hem de Moderna'nın yüzde 90-95 bandında etkili aşı adaylarının yeni bir teknolojiye, yani hücrelere genetik talimatlar göndermek için çok yönlü bir haberci madde olan mRNA'ya dayandığına dikkat çekti. Opsss!! Gdo'lu insan .... Hadi buyrun faklı bir haber ..

Bu durum aylardan beri yazıldı çizildi nihayet buraya bağlandı hadi geçmiş olsun gdo lu insan oğlu

Edited by efe34
ek
  • Like 4
  • Thanks 2

Umarım hakikatten bulunmuştur. Fakat yanlışım varsa düzeltin; günümüze kadar olan aşı mantığı, öldürülmüş veya zayıflatılmış mikrobun vücuda verilerek antikor üretimi sayesinde bağışıklık kazanması esasına dayanıyordu. Corona'yı atlatan hastalar dahi 1 ay sonra yeniden kapıyor bu pisliği tekrar; yani birebir mikrobu vücuduna alıp ürettiği antikor dahi 1 ay sonra işe yaramaz oluyor. Aşı çok bir fayda sağlayabilir mi sizce?

helehoyni, 3 saat önce yazdı:

Umarım hakikatten bulunmuştur. Fakat yanlışım varsa düzeltin; günümüze kadar olan aşı mantığı, öldürülmüş veya zayıflatılmış mikrobun vücuda verilerek antikor üretimi sayesinde bağışıklık kazanması esasına dayanıyordu. Corona'yı atlatan hastalar dahi 1 ay sonra yeniden kapıyor bu pisliği tekrar; yani birebir mikrobu vücuduna alıp ürettiği antikor dahi 1 ay sonra işe yaramaz oluyor. Aşı çok bir fayda sağlayabilir mi sizce?

Spoiler

Times' a kapak olmak kolay değildir hocam ..

Zaten virüs dünya tarihinde görülmemiş bir şekilde, hiç bir bilinen kurala uymuyor. ABD devlet başkanı ile FDA başkanı aylar önce 20 tllik ilaç için tartıştılar (kinin türevi: plaquenil ?) ekranlar karşısında.

Başkan FDA onayladı  dedi , yanındaki FDA başkanı hayır onaylamadık dedi canlı yayında..!!!???

Trmpa uygulanan Sentetik aşı? dan  tutun da mutasyon vs . 

Veriler 8 özellikle çin,

2015 te aynı isim ve şekilde ABD kaynaklı ciddi bir dergide yayın??!

Bilinmeyen çok şey var.

Söylediğiniz aşı mantığı dahil!!

Times ciddi dergi özetle takipteyiz.

Edited by efe34
  • Like 1

efe34, 33 dakika önce yazdı:
  İçeriği Gizle

Times' a kapak olmak kolay değildir hocam ..

Zaten virüs dünya tarihinde görülmemiş bir şekilde, hiç bir kurala uymuyor. ABD devlet başkanı ile FDA başkanı aylar önce 20 tllik ilaç için tartıştılar (kinin türevi: plariquenil) ekranlar karşısında

Biri onaylandı dedi FDA başkanı hayır onaylamadık dedi canlı yayında

Sentetik aşı? dan  tutun da mutasyon vs .  veriler 8özellikle çin, 2015 te aynı isim ve şekilde ABD kaynaklı ciddi bir dergide yayın

Bilinmeyen çok şey var. Söylediğiniz aşı mantığı dahil!!

Times ciddi dergi özetle takipteyiz.

Umarım haklı çıkarsınız ve insanlık en kısa sürede kurtulur bu illetten.

kocamanadam, 12.11.2020 - 20:29 yazdı:

Evet acaba daha ne bekliyoruz?Günde 2800 kişi koronaya yakalanıyor 80-90 kişi vefat ediyor ve henüz bir tedbir yok.Açın şu saatte turisti kameralardan İstiklal caddesini seyredin.Bu tablonun üçte biri varken bir sürü yasak geldi.Şu anda İstanbul dahil bir çok bölge hayat eve sığar uygulamasında kıpkırmızı.Nasıl olacak sigara içmek yasaklanırsa mı düzelecek?Yada 65 yaş üstü yasaklanırsa mı?Sadece İstiklal caddesine girişler yasaklansa korona yakalanma riski yarı yarıya düşer.İnsanlar bazı insanların para kazanması için feda ediliyor.Bir insan hayatı hiçbir maldan daha kıymetli değildir.Acaba daha ne bekliyoruz?Saygılar,

Reuters, hem BioNTech-Pfizer hem de Moderna'nın yüzde 90-95 bandında etkili aşı adaylarının yeni bir teknolojiye, yani hücrelere genetik talimatlar göndermek için çok yönlü bir haberci madde olan mRNA'ya dayandığına dikkat çekti. Opsss!! Gdo'lu insan .... Hadi buyrun faklı bir haber ..

Bu durum aylardan beri yazıldı çizildi nihayet buraya bağlandı hadi geçmiş olsun gdo lu insan oğlu

Edited by efe34
içerik??

efe34, 1 saat önce yazdı:

sürü bağışıklığı teorisi tuttarsa kurtuluruz

ama ingiltere baştan uyguladı .çuvalladı son durumu bilmiyorum

isteyen özelden yazsın

Aşı bulundu: konusu da var ama  eğer lab. yapımı teorisi doğruysa : bağışıklık sistemi güçlü tutma harici seçenek yok gibi

Bir tane global sistemte yönetimden birini gösterebilir misiniz hayatını kaybeden,

trumpa SENTETİK AŞI  videoları var! SM da

ki böyle bir tanım yoktu bu güne kadar

AŞI başlığından

- Sürü bağışılığı Saldım Çayıra Mevlam Kayıra modu yani , tam anlamıyla başarılı olacağını sanmıyorum haberlerde görmüştüm bi hemşire 3 kere yakalanıp iyileşmiş 4.nün karantinasındaydı. Defalarca bulaşabiliyo yani bu sonuca göre , birde sayıları fazla olmasada Dünya da iyileşip bi yerden tekrar kapmamasına rağmen kendini tekrar ettiği örnekleri var.

-  Aşı inşallah bulunmuştur inşallah etkili olur , Trump a yapılan kısmında 2 günde iyileşti adam bişeyler perde arkasında çevirdikleri kesinde ne çeviriyolar hiç bi zaman belkide öğrenemiyicez , Çoğu şeyden haberimiz olmadığı gibi.

Bu kısmı Teorim ;  İnsanlar bişeyler denedi ( daha doğrusu denemeye çalıştı ) şuan istedikleri seviyede değil , Tamamen Allah'ın umuduna kaldık her zamanki gibi , benim düşüncem en azından böyle.

Umarım sulandırmamışımdır konuyu :)  Düzeltmemi istediğiniz bi yer olursa düzeltebilirim yada komple nokta noktada yapabilirim :) 

• Like 1

neskali, 2 saat önce yazdı:

- Sürü bağışılığı Saldım Çayıra Mevlam Kayıra modu yani , tam anlamıyla başarılı olacağını sanmıyorum haberlerde görmüştüm bi hemşire 3 kere yakalanıp iyileşmiş 4.nün karantinasındaydı. Defalarca bulaşabiliyo yani bu sonuca göre , birde sayıları fazla olmasada Dünya da iyileşip bi yerden tekrar kapmamasına rağmen kendini tekrar ettiği örnekleri var.

-  Aşı inşallah bulunmuştur inşallah etkili olur , Trump a yapılan kısmında 2 günde iyileşti adam bişeyler perde arkasında çevirdikleri kesinde ne çeviriyolar hiç bi zaman belkide öğrenemiyicez , Çoğu şeyden haberimiz olmadığı gibi.

Bu kısmı Teorim ;  İnsanlar bişeyler denedi ( daha doğrusu denemeye çalıştı ) şuan istedikleri seviyede değil , Tamamen Allah'ın umuduna kaldık her zamanki gibi , benim düşüncem en azından böyle.

Umarım sulandırmamışımdır konuyu :)  Düzeltmemi istediğiniz bi yer olursa düzeltebilirim yada komple nokta noktada yapabilirim :) 

image.png.11d608d8118f453a34cd4112d3f3a349.png

Edited by efe34
  • Like 1

neskali, 13.11.2020 - 14:41 yazdı:

HAYIR İYİ analiz şimdilik

Edited by efe34
  • Like 1

Aşının sadece 1 senelik koruma sağlaması ilginç değil mi? Bill Gates in 2010  , önümüzdeki yıllarda aşı sektörü çok kazandıracak diye tweet atması bu yüzden miydi?

Şu anda beim bildiğim sadece bir ülke o aşıdan ilk etapta 300 milyon doz sipariş etmişti, çarpı 30 dolar kaç kuruş etti acep?

Seneye ve sonrasında...300milyonx30$+,,,,,=Bu serinin toplamı kaç acep , sadece bir ülke için?

Bu yı 8 ayda tüm dünya ülkeleri kapanıp ekonomiler daralırken,sadece o malum aillerin seveti krizden önce 8 trilyon dolar olarak tahmin edilirken, şu anda neden 12 trilyon dolar .

Amerika  hastalık önleme ve korunma dairesi neden? 8 ay önce %4 öldürüyor bu salgın diye rapor verdi ,

Şimdi ne değişti 8 ay sonra ki bu grafiği raporladı biz hata yaptık şimdi böyle dedi.

Please register to see this content.

Neden Türkiye de son 8 ayın normal grip hasta sayı rakamı açıklanmadı ,zatürre hasta sayı rakamı birden çok sert bir düşüş yaptı grafikler de.Hiç kimse grip olmadı mı?

Zatürre tedavisinde yeni bir başarı kazandık çoğunluğu iyi mi? ediyoruz.

Edited by kadetti

Arkadaşlar twitlerden etkilenip tedbiri elden bırakmayın. 30 yaşındayım bana da bulaştı bu virüs öyle sıradan bir virüs değil. Etkisi grip gibidir diyen ya hiç geçirmemiş yada kafasından atıyor. Belki benim bünyem zayıftır.  Fakat bana bulaşmaz ben etkilenmem demeyin... 

efe34, 7 saat önce yazdı:

@kadetti

Bill gatesin yaptığı yardımlar vs göstermelik Sürekli donanım İşletim sistemi güncelleştirme için üreticilerle ( çoğunu satın aldı zaten. Yaptığı işbirliğini herkes biliyor.

Boşuna eski donanım vs uğraşıyoruz Linux sistemleri de alırlar, (Windows tabanında başladı zaten)

image.png.96e1b2c1b953264219862eec715842cc.png

Buyrun!

Python programlama dilini geliştiren Guido Van Rossum Microsoft a katılma kararı almış

Edited by efe34

Bu alanda çalışan şimdi ismini unuttuğum bir kişi dünyada geliştirilen tüm aşılar için şunu ısrarla söylüyor. Geliştirilen aşıların hiçbirisi virüsü yok etmek üzerine değil. Hepsi semptomların yok edilmesi üzerine çalışıyorlar. Kısaca şunu söylüyor. Şu anda hali hazır da bulunan aşılarla sadece biraz daha az acı çekerek ölürsünüz. Anladığım kadarıyla aşı da olsanız virüs, akciğerlere yine zarar verecek. Kaldı ki, haberlerden de okuyoruz. Covid 20, Covid 21 gibi terimler de sıkça kullanılmaya başlandı. Umarım aşıyı geliştirenlerin dediği gibi corona tarihe gömülür. Okuduklarım, söylenenler pekte aşıyı geliştiren doktorların söyledikleri gibi olmayacak sanırım...

1080310779_AmerikaHastalklarnlemevekorunmakurumu.png.ffa3e130ec8e38a3c03c4ebac0d2335d.png

Mesela 2018 de  sadece amerikada 200 binin üzerinde ölüm yanlış tedaviden,2019 da 250 bin civarında, 2020 de açıklamadı ama tahminimce hadi 200 bin olsun. Amerikada kovid den ölen kaç kişi ki ......?  Herkes 2020 de doğru tedavi edilmiş.Yani o yanlış tedavi rakamları olsaydı kovid+200 bin olmalıydı ölü sayısı nerde bu insanlar ölmedi mi? Yoksa kovid rakamının içinde eritildiler mi?

Meraktan soruyorum 8 ayda etrafınızdan ,mahalleden kaç kişi öldü ..? Bence buda domuz gribi ,kuş gribi gibi abartılıyor  , virüs var evet bir yere de gitmiyor, aşı felan ne olursa olsun artık bizle ama bir yada birkaç yıl sonra adi gripler gibi sıradanlaşacak .Çünkü iş görüldü ,paralar cebe indi...Yeni başka bir şey çıkar ilerde,  "movid 25 "mesela.

Bi de sizce ilginç değil mi? Çinde wuhan da çıktı 1 milyar 270 binlik ülkede başka hiç bir eyalette görülmedi,adamlar wuhan da bile toplu havuz partileri yapıyor.Ama dünyaya hemen yayıldı öldürüyor öyle mi?

Adamlar teknolojiyle para çalma konusunda kompetan...

Edited by kadetti

Konunun çok dışına çıkmadan şunları yazabilirim. Bana göre en başından itibaren üretilmiş bir virüstü. Bugün hemen hemen bu konuyu kabul etmeyen ülke kalmadı. Birileri rant için bu tip bir virüs üretmiş olabilir ancak ölüm sayısı az v.s diye ciddiye almamak büyük hata olur. Bir sağlıkçı değilim. Muhtemelen sağlıkçılar bu konuda daha doğru tespit yapacaktır. Dikkatimi çeken bir konudan bahsedeceğim. Bugün ölüm oranları çok düşük olabilir ama önümüzdeki 5 - 10 yıl içerisinde bu virüsün temelini oluşturduğu inanılmaz ölüm oranları olabilir mi? Akciğer görüntülerine bakıyorum. Ciddi hasarlar bırakıyor. Japonya' ya atılan atom bombalarına benzetiyorum. Tamam 140 bin civarı insan atılan atom bombalarıyla öldü. Ama sonrasında sakat doğan çocuklar, vücutlarındaki şekil bozuklukları v.s o kısım hiç konuşulmuyor. Kısaca bugün belki de yüzde olarak çok düşük görünebilir. Yarın neler olabilir? O konu da ciddi şüphelerim var. Sürekli bir aşı bulundu diye ara ara gazlıyorlar sonra herkes unutuyor. Tedbirli olmakta kurallara uymakta fayda var...

Üstat zaten amaç da iler de şu olur bu olur dedirtebilmek.Korkuyla yaptıramadıklarını yaptırmak.Mesela ilk çıktığında ispanyol gribi 20 milyonun üzerinde insanı hemen o sene öldürdü.Peki 100 yıl sonra normal gripten ölenler toplamda kaç kişidir mesela...

Hafife falan da almıyorum asıl yapılan yayınları ve konuşmaları abartılı buluyorum.Ona bakarsan Sigara daha vahim , sigara içen akciğer gördünüzmü röntgende.Mesela 100 yılda kaç kişi sigaradan öldü.Son 20 senede çok daha artmadı mı kanser vakaları.

Bu öldürücülük grafiğini ben değil Amerikan hastalık önleme koruma servisi açıkladı , isteyen sitelerinden bakar.Buna göre ;50 yaşına kadar normal gripten ölme oranı daha fazla.60 yaş sonrasın dada öyle anlatıldığı gibi  yakalanırsan öleceksin gibi bir durum yok.

Hepsini geçtim,Salgın demek için öldürme ve bulaşıcılık oranları var .Bunda benim şüphelendiğim şey bu bulaşıcılık normal gripin olabilir.Çünkü grip virüsüyle bulaşıyor.Öldürücülük dersen 8 aylık öldürme oranı ortada.Virüse itirazım yok salgın diye insanlara korku salmaya itirazım.O vakaların çoğu normal grip vakası da olabilir.Dünya sağlık örgütü kendi açıklama yaptı "bu test %50 oranında hatalı" diye bunu şimdi açıklıyor ama yanlış ilaç kullanımı sağlam hastayı bile öldürebilir benim bildiğim.Yani ölenlerde teşhis tam doğru diyebiliyormu ,konuşanlar.Ya da uygulanan tedavi tam doğru .Sanmam.Türkiyede 2019 da kış aylarında normal gripten ölen sayısı üç aylık 8 binin üzerindeydi ,son sekiz ayda grip olan sayısı hakkında hiç bir bilgi yok niye?Keza benzer durum zatürre de aynı.

Otla saman birbirine karıştı bence.Ama korku baki kaldı.Cepler doldu.Dijital sistemin başlangıcı oldu mu oldu sayılır.Büyük sıfırlamaya ikna için ortam hazırmı hazır.Tüm ekonomiler bu salgınla darmadın muhtaç duruma düştü mü düştü.Bir taşla 50 kuş.

kadetti, 14.11.2020 - 12:39 yazdı:

Üstat zaten amaç da iler de şu olur bu olur dedirtebilmek.Korkuyla yaptıramadıklarını yaptırmak.Mesela ilk çıktığında ispanyol gribi 20 milyonun üzerinde insanı hemen o sene öldürdü.Peki 100 yıl sonra normal gripten ölenler toplamda kaç kişidir mesela...

Hafife falan da almıyorum asıl yapılan yayınları ve konuşmaları abartılı buluyorum.Ona bakarsan Sigara daha vahim , sigara içen akciğer gördünüzmü röntgende.Mesela 100 yılda kaç kişi sigaradan öldü.Son 20 senede çok daha artmadı mı kanser vakaları.

Bu öldürücülük grafiğini ben değil Amerikan hastalık önleme koruma servisi açıkladı , isteyen sitelerinden bakar.Buna göre ;50 yaşına kadar normal gripten ölme oranı daha fazla.60 yaş sonrasın dada öyle anlatıldığı gibi  yakalanırsan öleceksin gibi bir durum yok.

Hepsini geçtim,Salgın demek için öldürme ve bulaşıcılık oranları var .Bunda benim şüphelendiğim şey bu bulaşıcılık normal gripin olabilir.Çünkü grip virüsüyle bulaşıyor.Öldürücülük dersen 8 aylık öldürme oranı ortada.Virüse itirazım yok salgın diye insanlara korku salmaya itirazım.O vakaların çoğu normal grip vakası da olabilir.Dünya sağlık örgütü kendi açıklama yaptı "bu test %50 oranında hatalı" diye bunu şimdi açıklıyor ama yanlış ilaç kullanımı sağlam hastayı bile öldürebilir benim bildiğim.Yani ölenlerde teşhis tam doğru diyebiliyormu ,konuşanlar.Ya da uygulanan tedavi tam doğru .Sanmam.Türkiyede 2019 da kış aylarında normal gripten ölen sayısı üç aylık 8 binin üzerindeydi ,son sekiz ayda grip olan sayısı hakkında hiç bir bilgi yok niye?Keza benzer durum zatürre de aynı.

Otla saman birbirine karıştı bence.Ama korku baki kaldı.Cepler doldu.Dijital sistemin başlangıcı oldu mu oldu sayılır.Büyük sıfırlamaya ikna için ortam hazırmı hazır.Tüm ekonomiler bu salgınla darmadın muhtaç duruma düştü mü düştü.Bir taşla 50 kuş.

O aslına amerikada patlak vermiştir, İspanyada ölüm çoktur isim sebebi odur

ozamanın koşulları çok farklı ortalama insan ömrü 50 altında bile olabilir bakmak lazım ama beslenme vs. 1. dünya savaşından yeni çıkmış ülkeler

................

Edited by efe34
edit

İlk mesaj değiştirildi!!!

İsveç isviçre almanya fransa italya özellikle aşı konusunda çok ısrarcı  olmayanların toplum sağlık eğitim çalışma hayatından tecritleri sözkonusu birkaç aydır bu konularda gösteriler oluyor ama yansımıyor ...

babuna kendini acındırıp çok sayıda numune topladı o zamanki rahmetli sağlık bakanı haklı olarak bu konuda uyarmıştı'''

Edited by efe34