Jump to content

Ses Sistemi Tavsiyelerinizi Bekliyorum

prestige74

Recommended Posts

Güçlü bir sisteme ihtiyacım var muhtemelen 1 defa kullanıp satarım ama almam şart arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz güçlü ve de hesaplı birşeyler varsa mutlu olacağım :D

Bir de laptop kullanıyorum bunun için harici ses kartı almam şart mı?

Konunun aciliyeti var şimdiden teşekkür ederim.

Hatta satmak isteyen varsa talibim :D

evet laptop kullanıyorsan o enfazla 2+1 lik ses verir(elbette 56+1 veren uç modellerde var ama böyle bir bilgisayarın olsaydı mutlaka bilirdin :D )

ses kartı ğalmalısın tavsiyem steelseries yada creative dir

ses sistemindede adam gibi ğbeğendiğim tek marka creative dir, ğlogitech de -biraz daha yapmacık olarak- çok güzel ses verir bu ikisine bakman iyi olur

Benim makina yerlerde sürünüyor :D Fakat dediğim gibi durum biraz vahim ses kartı + sistemi 200 e kapatabilirmiyim acep

İkinci el alsam sorun çıkarmı LOGITECH X-540 70W 5+1 SPEAKER SİYAH (970223-0914)

bunu nasıl bilirsiniz kullanan varsa yada bilen lütfen cvp yazsın.

Bir de aparat var 1 jak girişini 5e bölen olurmu ki?

Benim makina yerlerde sürünüyor :D Fakat dediğim gibi durum biraz vahim ses kartı + sistemi 200 e kapatabilirmiyim acep

İkinci el alsam sorun çıkarmı LOGITECH X-540 70W 5+1 SPEAKER SİYAH (970223-0914)

bunu nasıl bilirsiniz kullanan varsa yada bilen lütfen cvp yazsın.

Bir de aparat var 1 jak girişini 5e bölen olurmu ki?

logitech X540 ıda X530 uda kullandım ve X530 u öneririm güzel sesi var bass yanda bulunuyor, (540 ta bass altta) + 530 un speaker leri görüntü olarak ta göze hoş. ses kartı olarak harici ses kartı bak, olmadı 2. el creative falan bak, dahili kartlar laptop için biraz tuzlu olacaktır desktop pc olsaydı sorun olmazdı.

creative M2600 2.1 i tavsiye ederim her yönden çok kaliteli

2.1 deyince dediğim kadar performansı olurmu diye tereddüt ediyorum ses kartı da işin içie girince şaşırıp kaldım.

Açıkcası ben büyük bir yerde (açık alan da olabilir) parti gibi birşey planlıyorum ses olayı o yüzden önemli

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...