Jump to content

Masaüstü Bilgisayar*süper Performans Uygun Fiyat*

sublunjedboi

Recommended Posts

BU FIRSAT KAÇMAZ 5 HEDİYESİ İLE MÜKEMMEL PERFORMANS UYGUN FİYAT

:)Sistem Özellikleri :huh:

sistemzelliklerin.jpg

makinetanmlar.jpg

RESİMLER

grnt000s.jpg

grnt001a.jpg

grnt002k.jpg

grnt004q.jpg

grnt005u.jpg

grnt006l.jpg

IRTIBAT İÇİN Özel Mesaj Kullanın Lütfen

Yer : Mersin / Merkez ( Doğrudan Satış Yapılabilir )

Mersin Dışından Talipseniz Kargo Parasını Ödemeniz Koşuluyla Banka havalesi Sonucu Para Elime geçer Geçmez Gönderebilirim...

fiyat.jpg

FİYAT : 400 YTL ( Alıcıyım Diyene İNdirim Yapabilirim ) :)

• 3 hafta sonra ...
Siteye Fazla Giremiyorum Arkadaşlar Pm'lere geç cvp veriosam k.bakmayın

Makine Hala Satılmamış Duruyor Talibine 1 saat İçerisinde Koliler Gönderebilrim

Pm'lerinizi Bekliyorum

kardeş bana kablosuz modem ve tarayıcı lazım kapasite için hard disk de diyelim gel fiyatı 120 lira yapalım kargoyuda ben oderim.olmaz mı ihtiyacim var hem benim hemde senin eline belli bir miktar para geçer bulundum yer adana ilcesi burda herhangi bir kargo şirketi yok dolasiyla çok fiyat biçiyorlar bir pakete 20 lira aldılar bu 3 parçaya kimbilir ne alırlar .makinayada fiyattada indirim yaparsin mesele 250 çekersin makinaya alıcıda bulur gel olur de.hem sen kazan hem ben kazanirim şuan cepten girdiğm için pm atamıyorum

kardeş bana kablosuz modem ve tarayıcı lazım kapasite için hard disk de diyelim gel fiyatı 120 lira yapalım kargoyuda ben oderim.olmaz mı ihtiyacim var hem benim hemde senin eline belli bir miktar para geçer bulundum yer adana ilcesi burda herhangi bir kargo şirketi yok dolasiyla çok fiyat biçiyorlar bir pakete 20 lira aldılar bu 3 parçaya kimbilir ne alırlar .makinayada fiyattada indirim yaparsin mesele 250 çekersin makinaya alıcıda bulur gel olur de.hem sen kazan hem ben kazanirim şuan cepten girdiğm için pm atamıyorum

Hiçbi İşimi Görmez o para Parçalarıda Tek Tek Satmıyorum K.bakma Toptan HEdiyelerle birlikte Makine fiyatı 400 Dür !

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...