Jump to content

Hdd Tamİrİ Dİye Adami Kazikliyorlar

hyagiz

Recommended Posts

kardeş zaten böyle dolandırıcılar oldukça bizm birbirimize ne güvenimiz kalcak

bos wer kareds paran gitti biliyorum ama allah onun ettiğini ona versin de yoluna devam et

eğer adresi falan biliyosanda hakkını ara

istanbul ankara izmir olsa neyse dicem ya ALLAH ın gaziantebi hayatlarında hdd görmüşlermiki tamir edicekler .... :lazy:

Arkadaşım sölediğini bi daha düşün istersen ölede önyargılı davranma bir daha lütfen! Bende Gaziantepliyim benim burda çok iyi tanıdıklarım var çok iyi tamir işleri yapıyorlar arkadaş düşmüş bi tuzağa geçmiş olsun ama arkadaşın antepli olması bir rastlandı sonucudur antepli diye antepteki insanların hepsi kara cahil değil sözlerinize dikkat edin Tiest2 bey!!( Burda dolandırıcıyı desteklemiyorum yanlış anlamayan!! memleketimi savunuyorum kısacası....)

Evet konuyu hatırladım şimdi hakkaten süper sallıyordu eleman :lazy: özel aletlerimiz var bu işte bizden iyisi yok falan sallıyordur hatta bir arkadaş ben de bu işteyim sen yüksek fiyat istiyorsun dediydi.. anlamıştım bir bityeniği olduğunu 8P

istanbul ankara izmir olsa neyse dicem ya ALLAH ın gaziantebi hayatlarında hdd görmüşlermiki tamir edicekler .... :lazy:

üst tarafta yazmıs oldugum bu dengesiz cümle için gaziantepli arkadaslarımdan ve bütün tnctr ailesinden özür diliyorum düşünülmeden söylenen gerçek olmayan bir cümle .

Ama size pahalıya patladı.Bir daha benzeri mesajınızda hiç düşünmeden siteden ihraç ederim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...