Jump to content

İnternete Bağlanamıyorum

wolfboyyy

Recommended Posts

Arkadaşlar herzaman internete bağlandığım bilgisayarımdan artık internete bağlanamıyorum

bilgisayara temiz bir format çektim ve formatın ardından internet bağlantım gitti :clapping:

müşteri hizmetlerini aradım ve sorunun hatta değil bilgisayarda olduğunu söylediler yardımlarınızı bekliyorum ne yapmam gerekiyor yapılması gereken herhangi bir ayarmı var yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

önce modemin cd sini tak tekrar yükle olmazsa internet kablonu değiştir o da olmazsa ethernet kartını değiştir bence modemin cd sini tak tekrar yükle büyük ihtimal ondan olabilir

ama arkadaşlar internet hattında veya modemden kaynaklanmıyor 1 saat önce internete girebiliyordum pc ye format attıktan sonra girmedi

ayrıca formattan önce modemin cd si yüklü değildi ve sorunsuzca internet erişimim vardı

arkadşım sen format çektikten sonra modemin ayarları resetlenmiş olabilir eğer sende modemin kullanım kılavuzu varsa modemin ayarlarına girip ordan kullanıcı adınla parolanı kontrol et...

bilgisayarım simgesine sol tıklayın -> özellikleri seçin->donanımı seçin ->aygıt yöneticisine basın -> ağ bağdaştırıcılarında tanımlanamayan donanım varmı ,varsa size verilen yada modelini biliyorsanız eternet kartınızın sürücüsünü yükleyin

format attıktan sonra ethetnet network diriverlerini deyüklemen gerek onun için girmiyordur büyük bi ihtimal varsa anakart CD sinden yoksa anakartının ethernet diriverlerini sitesinden indirip kur kolay gelsin

1-modeminin modeli nedir?

2-ethernetten giriyorsan kabloyu bağladıgın yerde yeşil ışık yanar yanıyormu?

3-Usb den giriyorsan driver ını yuklemilisin

4-Ağ bağdaştırıcılarını yuklemelisin ( lan kartını yuklediğinde oto. gelir.)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...