Jump to content

Marine Aquarium 3.5

xekeru

Recommended Posts

gerçekten güzel ancak bir sorun var ekran koruyucusu olarak seçemiyorum serial istiyor mümkünse şifreyi de eklermisin

programı program ekle-kaldırdan silip tekrar yuklersen problemin düzelicektir.reg kaydını temizleyip tekrar kurdum ve herhangibir problem yok ama yinede seriali vereyim...

sn: QBDFM25ZQWBTS56OWUPR

1-) Programın (hazırlanan exe'nin) iconu yok, böyle hoş durmuyor..

2-) Bendede Serial istedi..

Oldum olası şu katılımsız muhabbetine pek ısınamadım, eski ******yım galiba :clapping: illa kendim kuracam ki içim rahat etsin :p

Bende programın normal kurulum halini buldum, isteyen varsa buyursun :

Marine Aquarium 3.5 X3

AquaReal3DAquariumScreensaver_wm.JPG

2holdzq.jpg

&

&

Please register to see this content.

xekeru Ben beyendim. Sağol ancak bir sorum olcak Akivasyon içindemi yoksa gerekmiyormu ? --> taş atmıyorsun artık :clapping: Özledim ha :p

hehehe harikasn CANCaN :sorry: atcak taş kalmadı diyelim artık ona :clapping: çünkü at at nereye kadar.. sanırım register işlemi sid no muhabbeti yapıyor..cunku kendi pc mde tekrar kaldır kur yapınca problem olmuyor.tekrar gözden geçireyim programı...

LİNK YENİLENMİŞTİR...

1-) Programın (hazırlanan exe'nin) iconu yok, böyle hoş durmuyor..

2-) Bendede Serial istedi..

Oldum olası şu katılımsız muhabbetine pek ısınamadım, eski ******yım galiba :clapping: illa kendim kuracam ki içim rahat etsin :p

Bende programın normal kurulum halini buldum, isteyen varsa buyursun :

Marine Aquarium 3.5 X3

AquaReal3DAquariumScreensaver_wm.JPG

2holdzq.jpg

&

&

Please register to see this content.

arkadsm resmde baslat fln var masaustu resmı olarak nasıl ayarladın ??

arkadsm resmde baslat fln var masaustu resmı olarak nasıl ayarladın ??

ekran koruyucu oldugundan masauzerine baslat attırmadım. masaüzrine sag tıkla--özellikler--ekran koruyucu--memo-se marine aquarium 3.5 seçersen olur...ama sen arkadasın verdiği resme göre konusuyorsan o zaten 3.5 versiyonunun resmi değil.arkadasımız onu bir yerden kopyalamıs tanıtım amaclı olarak...

hehehe harikasn CANCaN :clapping: atcak taş kalmadı diyelim artık ona :p çünkü at at nereye kadar.. sanırım register işlemi sid no muhabbeti yapıyor..cunku kendi pc mde tekrar kaldır kur yapınca problem olmuyor.tekrar gözden geçireyim programı...

LİNK YENİLENMİŞTİR...

:clapping: Sanırım sorun yok deniyorum şuanlık sorun vermedi,Verirse tıklatırım kapıyı :sorry:

:clapping: Sanırım sorun yok deniyorum şuanlık sorun vermedi,Verirse tıklatırım kapıyı :clapping:

Akşam çayada gel kardesim :p başım üstüne .... yeniden proramı düzenledim ve serial girişini autoit ile yaptırdım cunku sid no problmi yasadıgımzıı düşünüyorum..budnan sonra sorunda yasamazsın zaten...kolay gelsin..

budnan sonra sorunda yasamazsın zaten...kolay gelsin..

Sen yapmışsan şaşmam :clapping:

program için tesekkürler yanlız bende özellikleri tıklayıp ekran koruyucular bölümünde gözükmüyor nasıl ekran koruyucu yapacam ? :p

Düzgün kurulduğundan emimisiniz ? bende ufak bir sorun olmadı, Bir Caps koysanız ne sorunu olduğunu anlayabiliriz :clapping:

program için tesekkürler yanlız bende özellikleri tıklayıp ekran koruyucular bölümünde gözükmüyor nasıl ekran koruyucu yapacam ? :p

dostum pogram ekle kaldırdan bir kaldır istersen ilk önce sonra tekrar kur.problmin kalmıcaktır.cunku problem vermesine sebep olacak bir durum yok anlattıgına dair.

Kurdum herhangi bir sorun göremedim çok dinlendirici bir ekran koruyucu müzik eşliğinde olmasıda hoşuma gitti kurulum güzel olmuş xekeru dostum güzel hazırlamışsın emeğine sağlık değerli kardeşim ..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...