Jump to content

Taşınabilir RapidShare Downloader 4.7 Türkçe

mrbeta

Recommended Posts

Arkadaşlar hem türkçe hemde hızlı bir rapidshare den dosya indirme programı kesinlikle tavsiye ediyorum şahsen ben kullanıyorum rapid linklerini herhangi bi yerde kopyaladığınızda anında tanır ve hafızasına alıp indirmeye başlar üstelik hızlı bir şekilde daha yenisi yok arkadaşlar lütfen emeğe saygı kendi çapımda siteye katkıda bulunuyorum lütfen takdir edin çabamı :D

http://rapidshare.com/files/207632449/MSRSD.rar

(arkadaşlar rep falan istemiyorum sadece bi tşkkr yeter)

Arkadaşlar hem türkçe hemde hızlı bir rapidshare den dosya indirme programı kesinlikle tavsiye ediyorum şahsen ben kullanıyorum rapid linklerini herhangi bi yerde kopyaladığınızda anında tanır ve hafızasına alıp indirmeye başlar üstelik hızlı bir şekilde daha yenisi yok arkadaşlar lütfen emeğe saygı kendi çapımda siteye katkıda bulunuyorum lütfen takdir edin çabamı

Please register to see this content.

(arkadaşlar rep falan istemiyorum sadece bi tşkkr yeter)

Burası portable-taşınabilir programlar bölümü...

Kurulum yapılan program kısmı değil.

Ücretsizve direk download linki bulunan bir programın Rapidshare den paylaşıma sunulması hemde yanlış başlık altında, hiç hoş değil fakat musadilek arkadaşıma portable çalışmasından ötürü teşekkürler.

Daha önceden kullandığım fakat begenmediğim bir programdı.

Belki bu sürümü iyidir diye arkadaşın paylaşımını indireyim dedim.

İnen dosya içeriği normal kurulum içeriyor ve portable olmayınca kendim yapıp paylaşayım dedim...

Puan muan önemli olmadığı için uploadlarım 4shared e.....

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Taşınabilir RapidShare Downloader 4.7 Türkçe

mrspch.jpg

Program hakkında bilgiler:

Rapidden çok sayıda dosya indirmenizde size yardımcı olur.Sizin yerinize süreyi bekler ve indirir.

Not:Programın indirdiği dosyaları kaydetme yerini değiştirmeyi unutmayın.Değiştirmesseniz programın çalıştırınca oluşturduğu

MSRSD v4.7 içine dosyayı kaydediyor.

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:4.3 mb tır.

İndirme adresi:

Please register to see this content.

Daha önceden kullandığım fakat begenmediğim bir programdı.

Belki bu sürümü iyidir diye arkadaşın paylaşımını indireyim dedim.

İnen dosya içeriği normal kurulum içeriyor ve portable olmayınca kendim yapıp paylaşayım dedim...

Puan muan önemli olmadığı için uploadlarım 4shared e.....

bence jdownloader daha güzel ve musa gardaşımın uplandı var ben onu kullandım çok güzel fazla söze gerek yok.eyvallah.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...