Jump to content

Ie8 Nasıl Xp Kaynağına Entegre Edilir?

morning
 Share

Recommended Posts

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kendi Konumdada Belirtmiştim Ama Deneme Şansım Olmamıştı.

IE7'siz NR Update Pack ile Yapıldığında Netice Alınır Diye Düşünüyorum.(Geçici Çözüm Olarak.)

Real Addon Yapılana Kadar İdeal Bir Fikir Olabilir Sizce?

O halde sana yaramaz bu svcpack addon

ayrıca neden real addon arıyorsun bunuda anlamadım?

Aslında Svcpack addon olmasında sorun yok da.

Real addon dosya değişimi yaptığından hem boyutu daha az arttırıyor,hem de IE sisteme çok bağlı bir bileşen olduğundan real addon olması daha işime geliyor.Ayrıca IE8 real addon inanılmaz kısa sürede kuruluyor.Svcpack eklersen 5 dakika kadar bekliyorsun.

morning dediklerine aynen katılıyorum ie Svcpack pek ise yaramaz...gec kuruluyor

bende nette arastırdım real addon yaptım ama deneme sansım olmadı.. suan iş yerindeyimm

dosya denemek isteyen arkadaslar asagdaki linkten indirsin..

ReAL ADDoN --> Test Aşamasındadır..OnePiece yaptıgı çalışma baz alınmıştır.

http://www.4shared.com/file/95077889/8c6c3144/IE8_WinXPSP3_AddOn_TRK_by_ALEN.html[/CODE]

[b]ekleyen arkadaslardan ricam sadece sp3 sonrası güncellemeleri ekleyin ie7 siz olanını onla deneyin..[/b]

Olumlu veya olumsuz buraya yazarsanız ona gore katılımsızaa ekleyecegim.

Edited by AL[e]N

bende bugun denedim

ben ie7 ile ekledim sorunsuz kuruluyor ama internet explorer ayarlarına giridigimde hata alıyorum nlite ile yaptıgım ayarlardan olabilir yarında ayarsız deneyececegimm..

ie 8 addon maker linki read addon olusturmak için denemek isteyen arkadaslar varsa indirsin..

http://www.hr-host.com/wincert/OnePiece/RUN_Automatic_OnePiece_IE8_XP_Own_AddOn_Creator.INTL.exe[/CODE]

Edited by AL[e]N

AL[e]N in Verdiği Programla Real Addon Yaptım.Şu An Denemelerdeyim NR Update Pack IE7 li ile Deniyorum.Sonucu Yazarım.

Üzgünüm Maalesef Olmadı.NR_Update Pack IE7 ile Entegre Ettim Yaptığım Real Addonu ve Sorunlar Meydana Geldi.Doğru Düzgün Çalışmadı.

Edited by musaoguz32

musaoguz32 tsk ederim bu addon makerda bazı hatalar var gibi..

kendisi yaptıgı addonda sorun yok diyor ama bakalım guncel bir surum cıkarsa burdan paylasiriz..

ie 8 için kendi fikrimi soyleyim suan için cdye entegre olması için biraz erken gorunuyor uyumsuz oldugu bir sürü site var var ve en buyuk sorunu internet oldugu halde siteyi bulaniyor f5 yapmak gerekiyor suan kurdugum 7 kiside bundan sikayetçii biraz bekleyecegim ie8 için.

• 2 hafta sonra ...

Senin verdiğin link Svcpack addon.Konuda belirttim svcpack addon istemiyorum diye.

Gerçi Svcpack olarak ekledim artık zaten.

Konu çözümü:Aşağıdaki real adonu entegre edin.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=87585[/CODE]

• 5 ay sonra...

Merhaba değerli ustalarım. Nlite ile hazırladığım katılımsız xp cdsine İnternet exploer 8 i eklemek istiyorum.fakat resimde gördüğünüz hatayı verir.ben nerde yanlış yapıyorum?Acaba yanlış menüden mi girdim.?yardımcı olmanızı rica ederim.

adszkh.png

Edited by cano13

• 3 ay sonra...

Arkadaşlar yeni bir konu açıp konu kirliliği yapmadan bu başlık altından birşey soracam.

Şimdi ben ie8'i default olarak nasıl ayarlayabilirim.Yani default olan ie6.Ama ben ie8 bir xp bileşeni gibi kurmak istiyorum.Program ekle veya kaldırda gözükmesin yani.Böyle bir şey mümkün mü?

• 7 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...