Jump to content

Dvd Ve Vcd Film Cd'si Yazma Yardım?

_KarakurTr_

Recommended Posts

Merhaba

Arkadaşlar benim kendi kameramla çektiğim (avi) ve internetten indirdiğim (karışık) videoların bazılarını DVD bazılarınıda VCD yapmak istiyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

DVD ve VCD Film CD'si yapmak için hangi programı veya programları denemeliyim Nero ile bir kaç kez uğraştım Ekranın tamamı Mavi oldu ve hata verdiği yazıyordu.

DVD için maksimum video boyutu ve uzantısı ne olmalı.

VCD için maksimum video boyutu ve uzantısı ne olmalı.

+Ekleme+

DVD ve VCD Film CD'si yapan arkadaşlar nasıl yapıldığını gösteren bir video yapabilirlerse çok sevinirim.

Ekran çekimi için bu programı kullanabilirseniz daha iyi olur.

239 Mb. avi uzantılı "sessiz" tam ekran 17 dakika 30 saniyelik video: Winrarla sıkıştırınca 3.41 Mb. oluyor

http://www.camstudio.org/CamStudio20.exe

http://rapidshare.com/files/178523448/Camstudio2-0.rar.html

Ultra iso ile nasıl yapılıyor ben daha önce hiç duymadım.

DVD ve VCD Film CD'si yapan arkadaşlar nasıl yapıldığını gösteren bir video yapabilirlerse çok sevinirim.

birde yazdırılacak videonun dosya boyutu maksimum kaç MB olmalı ve uzantısı ne olmalı.

Ekran çekimi için bu programı kullanabilirseniz daha iyi olur.

239 Mb. avi uzantılı "sessiz" tam ekran 17 dakika 30 saniyelik video: Winrarla sıkıştırınca 3.41 Mb. oluyor

Please register to see this content.

dönüştrümeye gerek yok çünkü neroda video cdsi yaparken bütün bütün vcd playerlarda çalacak şekilde dönüştürür veri cdsi hazırlamak gibidir sadece 1 yeri farklı menü oluşturuyorsun

Ben direk cd ye yazdırmak istemiyorum VCD ve DVD leri direk olarak iso formatına sokup yani DVD ve VCD olarak yazdırmaya hazır hale getirip iso olarak güvenli şekilde yazdırmak istiyorum yazdırırken bir problem çıksın istemiyorum.

VCD için mpeg converter kullanıp nero da iso olarak kayıt yapacağım.

DVD için aşagıdaki program iso olarak kayıt yapabiliyor onu deniyeceğim.

Önümüzdeki ay sınırsıza geçince olacak tabii bunlar :D)))

Ben ayrıca biraz önce bir progam buldum iso olarak kayıt mümkün sizin verdiklerinizi ve bu programı şimdilik deniyeceğim.

62lm.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...