Jump to content

Hacklenen Web Sitesi, Kapanan Host Sağlayıcı Sornu

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Şöyle bir sorunum var. Bir müşterimin internet sayfası var ama ben yapmadım ve alan adıyla falan ben ilgilenmedim. Sitelerinin sayfaları hacklenmiş ve küfürlerle doldurulmuş. Alan adını aldıkları firmaya başvurmuşlar ama maalesef firma batmış. Ellerinde ise şifreleri yok. Durum böyle işte arkadaşlar. Şimdi ben ya da bu müşterim şifreleri nasıl edinebilir ya da değiştirebilir. Bir yol gösteren olursa sevinirim. iyi forumlar.

alan adını siz almadınız sayfayı siz yapmadınız ve müsteriniz öylemi enteresan bir durum

yapman gereken güvenilir bir firmadan alan adı ve alan alacaksin yeni isimle siteyi acacaksin ve müsterin olacak kolay gelsin

alan adını siz almadınız sayfayı siz yapmadınız ve müsteriniz öylemi enteresan bir durum

yapman gereken güvenilir bir firmadan alan adı ve alan alacaksin yeni isimle siteyi acacaksin ve müsterin olacak kolay gelsin

Canım kardeşim, adamlar benden çok çok önce yaptırmışlar siteyi. ben de fazla anlamadığım için pek bulaşmak istemiyordum. Yeni isimle yeni site yaptırmak gibi müthiş bir fikir bizim aklımıza gelmemişti çok sağolasın ilgi ve alakan için. Bir sorunum var ve tane tane izah etmeye çalıştım. Bilmiyorsan polemik yaratıcı cevaplara ne gerek var? sana da kolay gelsin, yardımın için sağolasın ayrıca.

Canım kardeşim, adamlar benden çok çok önce yaptırmışlar siteyi. ben de fazla anlamadığım için pek bulaşmak istemiyordum. Yeni isimle yeni site yaptırmak gibi müthiş bir fikir bizim aklımıza gelmemişti çok sağolasın ilgi ve alakan için. Bir sorunum var ve tane tane izah etmeye çalıştım. Bilmiyorsan polemik yaratıcı cevaplara ne gerek var? sana da kolay gelsin, yardımın için sağolasın ayrıca.

polemik yaratma amacında deilim simdi adamlar cok cok onceden yaptilar diyorsun sonra müsterim diyorsun sitesini yapmaya kalkiyorsun güzel yap kimse yapma diyemez benim anlamadigim sey su eger sen siteyi devraldın ise onlemi neden almadın gibi bir sorum olacak ancak senin amacin burda yardim almak deil aksine verilen cevaplara zıt ve sinirli davranıyosun benim tr ve yurt dısında olmak üzere toplam 158 tane site kurdum ve bugune kadar hicbir sorunum olmadi bunların counu baska larını yapmıs oldugu siteyi devraldım ben sana yardımcı olmaya yönelmisim sen ise bana arkanı dönüyosun bu formada bilmediklerimi ögrenmek bildiklerimi aktarmak icin üye oldum amacım ne polemik yaratmak nede baska birsey amacım sadece bu tekrar kolay gelsin istedigin gibi algılamakta özgürsün a.e.o

• 1 ay sonra...

sorun hala devam ediyormu bilmiyorum ama bi wois cekersen site nerden kaydedilmiş görürsün tabi kimin sütne oldugunuda... büyük ihtimalle ingilizce bir sistem cıkıcak karsına ve iyi bir inggilizce ile firma bilgilerini kişi bilgilerini güzel bir mail atarak firmadan yardım istersen büyük ihtimalle yaparlar... yada domain in düşmesini beklersin ama buda aylık 50 hit alan bir domain ise zaten domain toplayan firmalar tarafından anında kapılıyo.

kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...