Jump to content

Ttnet'ten Yeni Kampanya!

candemiruzun

Recommended Posts

kablo nete geçin tavsiye ederim 512 kb ama 1lmb gibi hız var kablo tv üzerinden verdiği için.ayda sınırsız internet 19 tl.bide kablo tv parası ayda 7 tl. 26 tl ye sınırsız ve hızzzlııı internet..altyapısı bulundugunuz yerde varsa kablonete mutlaka geçin

kablo nete geçin tavsiye ederim 512 kb ama 1lmb gibi hız var kablo tv üzerinden verdiği için.ayda sınırsız internet 19 tl.bide kablo tv parası ayda 7 tl. 26 tl ye sınırsız ve hızzzlııı internet..altyapısı bulundugunuz yerde varsa kablonete mutlaka geçin

peki bu adslle kablonet arasındaki fark ne.. kabloneti sınırsız yapıyolar yanında tv yle beraber 26 tl yapıyolar da adsl i sınırlı neden daha pahalı yapıyolar.. resmen soyuyolar milleti

reklam gibi olacak ama o kadarda olsun be ya

uydunet 512 kbps hızında sınırsız internetim var. 64 kb/sn download 16 kb/sn upload hızı var. benim işimi fazlası ile görüyor.

belki yavaş görünebilir. lakin 1 ayda 150 gb veri indirdiğimi bilirim ben.

teknik alt yapısı varsa (kablo tv şebekesi) hiç durmayın geçin derim.

arkadaşların dediği gibi, 19 tl internet ,7 tl de kablo tv.

üstelik kablo tvdede nationalgeographic, discovery ve daha bir çok ücrete tabi seyredilen kanal ile yerli kanallar mevcut.

şu son günlerdede kampanyaları baya güzel.

sözlerim yanlış anlaşılmasın amacım reklam değil. alternatifi olan arkadaşları ttnetin elinden kurtarmak.

şu bağlantıdan binanızda kablo tv şebekesi olup olmadığına bakabilirsiniz.

Please register to see this content.

Please register to see this content.
bi ütopya yahu ( yani o hıza erişmemiz o verileri çekmemiz mümkün değil bu hızımızla ttnet sağulsun )

baba istesenizde benim hızıma ulaşamazsınız... ttnetin 512 kbps seçeneği yok :withstupid:

linkteki yazılarıda okudum. demek uzaya kepçe atmakta varmış.

bana yabancı bir konu müdür çengel atma.

azıcık aşım , ağrısız başım...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...