Jump to content

Ve Vİsta İÇİn Xp Temasi

Recommended Posts

NASILKİ XP Yİ VİSTA YA CEVİREN TEMA PAKETLERİ VARSA ikon UNA KADAR ARAC CUBUKLARINA kadar vistaya benziyorsa

vistayıda o karmasık yapıdan kurtarın ve xp teması menü görünümü ögeler dizilişi ikonları denitim masası hersey evet hersyiyle xp ye doyun diye temasınını cıkartın

ben arkadaslardan vista için xp teması istiyorum tesekkürler....

Datasoft,, herşeyin bir üslubu vardır ama siz bazı şeyleri henüz öğrenememişsiniz sanırım.. Bu ne saygısızlıktır resmen emir vermişsiniz.. Kimse sizin özel istekleriniz doğrultusunda bir iş yapmak zorunda değildir.. Çok istiyorsanız kendi işinizi kendiniz yapınız.. Forumda böyle saçma sapan bir şey için konu açmayın,, kalabalıktan başka bir şey yapmış olmuyorsunuz.. Birinden bir şey nasıl istenir onu öğrenin ondan sonra bir şeyler isteme hakkına sahip olursunuz ve belki birileri size yardımcı olur...

bence çokta kaba bir şekilde istememiş konuyu açan arkadaş..

demekki herkesin bir konuyu okuma ve anlama açısı çok farklı.

en azından sonundaki teşekkürler diyerek bitirmesi bile bir olumlu hareketi gösterir.

ama tabkide yorum herkesin hakkı. kimine kaba kimine normal gelebilir.

iyi geceler

üslup biraz farklı olabilir ancak ihtiyaç gereksinimi olacak bir şey istemiş bence.

sonuçta ben bile vistanın görünümüne alışamadım elbetteki nasıl şuan win7 görünümü gibi tema ve yamalar çıkıyorsa vistada çalışan xptemasıda çıkabilir bu konuda professional olan arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyoruz

Al sana vista içn XP Teması:

http://www.deviantart.com/download/82535433/Vista_Blue_Refresh_Theme_by_Vishal_Gupta.zip[/CODE]

Aşağıda da nasıl kullanacağını gösteriyor:

[CODE]http://www.askvg.com/how-to-install-and-use-3rd-party-themes-in-windows-vista/[/CODE]

TuneUp olan yöntemi kullanabilirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...