Jump to content

Satılık Masa Üstü Bilgisayar

yaKup_ediz

Recommended Posts

4215Fotograf-0003.jpg

3216Fotograf-0007.jpg

Bilgisayarım yaklaşık 5 ay kullanılmıştır tüm parçaların 2 yıllık garantileri devam etmektedir (monitör hariç) herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bilgisayarı kendim için toplamıştım normalde babamın oğluna vermem fakat maddi Yönden dolayı satmak durumundayim..

...

Adam gibi bir topLama biLgisayar ihtiyarcı olan aLsın (Önerimdir)

İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHZ LGA 775 QUAD-CORE Processor (4 ÇEKİRDEK İŞLEMCİ)

Anakart: İntelP35DPM 1333MHz DDR2800 GL Box (intel Destop board )

Ram(bellek) 4GB DDR2 hYPERx 800mHZ (KHX6400D2K2/4G)Kingston kit Not: sogutmalıdır.

Ekran Kartı: Sapphire HD3850 512MB DDR3 PIC-E Dual DVI

Bellek: 160GB Samsung 720 rpm 8MB Cache SATA-2 Hdd

Kart Okuyucu: Hiper All İn 1 Dahili Kart Okuyucu Siyah

Kasa: Atx Asus P4 TA-915 350W Siyah Kasa

CD-Room ASUS DVD-R DL

Monitör:

LG 17'' 710S CRT MONİTÖR

Model :710S

Maksimum Çözünürlük :1280x1024@66 Hz

Nokta Aralığı :0.27 mm

Yatay Frekans :30~71 KHz

Düşey Frekans :50~160 Hz

Video Sinyal Tipi :RGB

Analog Konektör :15 Pin D-Sub

Güç Beslemesi :90~264 Vac (47~63 Hz)

Güç Tüketimi(on/standby/off) :73/8/5

Watt Boyutlar :400 x 397 x 415 mm

Ağırlık :14 Kg Plug&Play DC 2B OSD

Kontrol :Var Desteklediği Standartlar :UL, CSA, TUV-GS, SEMKO, FCC-B, CE, VCCI-2, DHHS, HWC, ROV, TCO-

99, MPR-II, ISO9241-3,7,8, GOST, C-TICK, EPA Energy Star

(ANA ) Ve ÖzeLLikLer bunLar'dır

Alma düşüncesi oLan arkadaşımız özel msj yoLu ile uLaşabiLir..

Yada burada öneri Fiyat vermek isteyenler varsa versin aLıcı olursa kafasında soru işareti kalmasın diye ...

aynı özellikteki pc ben ürün aldığım toptancıdan baktım 860 tl geliyor bize geliş fiyatı

Adresi verirmisin bana bende aLayim :) olmazmı hepsini birden 800 liraya ;)

teknik eleman oLdugum için toptan fiyatına 5 ay önce 900 liraya geldi bana kasa yalan yok fatufayıda gösterebilirim :=)

bende teknik elemanım bilgisayar satısı ve tamiri yapıyorum kendime ait dükkanım var www.myro.net ürün aldığım toptancı www.bayinet.com.tr eğer bayiliğiniz varsa fiyata bakınız sanmıyorum size bayilik vereceklerini:D

vallahi toplamaya kalkışsak ortalama işlemci+anakart+ekran kartı ve hdd nin fiyatı zaten 850 tutuyor

diğerlerine bişi diyemem

zaten diğerleri teferruttır

umarım sevgili arkadaşım alıcı bulursun..

ram geliş fiyatı 104 tl ekran kartının geliş fiyatı 138 tl 70 tl hdd kart okuyucu 12 tl..........

fiyatlar belli teknik eleman olduğunu söylüyorsun madem teknik elemansın neden samsung hdd kullanıyorsun anlamıyorum bad sektör oluyor genelde neyse kardeş fiyat pahalı gerçi ben almıyacamda alan arkadaşlara söylüyorum:)

kardeş geliş fiyatı o satış fiyatı 1 milyar ee geliş fiyatı o gidipte herkes gibi vatanbilgisayar ne bilim başka bilgisayar sitelerden bakmıyoz toptancıdan geliş fiyatına bakıyoruz isteyen varsa aynı özellikteki bilgisayarı 900 tl satabilirim isteyen varsa pm atsın lcd ekranda benden

kardeş geliş fiyatı o satış fiyatı 1 milyar ee geliş fiyatı o gidipte herkes gibi vatanbilgisayar ne bilim başka bilgisayar sitelerden bakmıyoz toptancıdan geliş fiyatına bakıyoruz isteyen varsa aynı özellikteki bilgisayarı 900 tl satabilirim isteyen varsa pm atsın lcd ekranda benden

Karın ne kadar olucak kardeşim bu işten her yerden biLgisayaR Almaya kalksak 100 liraya da biLgisayar toPLarsın ayrıca ben bilgisayarımı satma amaçla bu konuyu açtım sen bu sayfa içinde benim ekmegime yag sürüyorsun yeTkiLi arkadaşlar konuyu kitlerseniz sevinirim bilgisayaR aLıcısı varsa arkadaşımızda daha uygun fiyata geliyor lcd ekranda ondan hemde hepinize teşekkür ederim

Ayrıca birşey daha ekLemek istiyorum sen ben bi başkası bu iş içinde olanlar (TOPTAN FİYATA ) alma imkanında ama bir bilmeyen ve coLuna cocuna şu bendeki biLigsayarı kaça aLıcak bi düşünün bunu ..!

toptan gitmeyin herkese toptan mal veriLmiyor

teknik servis elemanıyım bende toptan fiyatına 900 e topLamıştım 5 ay önce

kendi ağzınla diyorsun 900 tl topladım diye 5 ay önce şimdi fiyatlar düştü sen şimdi dersin fiyatlar düştü ama dolar yükseldi alakası yok 5 ay önce o işlemci varmıydı acaba ;) birde onu düşünelim sadece kasaya 1 milyar demişsin klavye mouse felan 1200 klavye mouse 200 tl mi oldu microsoft en baba kalvyesi kablosuz 90 tl:D sen istersen ürün aldığın toptancıyı birak ben sana ürün yollayım korgo ile hem benden daha ucuza almıs olursun

kardeş sen yanlış anladın herhalde bende senin satmanı istiyorum zaten biraz daha fiyatı aşşa çekersen daha çok dikkat çekeceksin monitör klavye mouse hepsini ver sen 1100 tl faturayıda ver gittigidiyorda satabilirsin...

selametle

kendi ağzınla diyorsun 900 tl topladım diye 5 ay önce şimdi fiyatlar düştü sen şimdi dersin fiyatlar düştü ama dolar yükseldi alakası yok 5 ay önce o işlemci varmıydı acaba ;) birde onu düşünelim sadece kasaya 1 milyar demişsin klavye mouse felan 1200 klavye mouse 200 tl mi oldu microsoft en baba kalvyesi kablosuz 90 tl:D sen istersen ürün aldığın toptancıyı birak ben sana ürün yollayım korgo ile hem benden daha ucuza almıs olursun

TOPTAN FİYATA kendim aldım Diyorum TOPTAN GELİŞ FİYATINA SATMA DÜŞÜNCESİNDE DEGİLim e mail yolu ile şu anda 900 geldi . satmıyorum 1 liradan aşa verme düşüncesinde degiLim

gitti gidiyor demişsin ordaki bir pcnin fiyatını verin bana bu özellikte Lütfen aLma düşüncesinde olanların gözü aydınlansın biraz

Unuttugum bir şey daha var 5+1 crative ses sistemi , klavye , mause bunları eklemedim aLış fiyatım böyle geldi işte

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...