Jump to content

Vista Ultımate Yardımı

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar oncelıkle vısta ultımate 6.000 bole bişeydi kullandıgım işletim sistemi laptopta kullandıgımdan bunların orjınalı altında da etıketı var bugun ama bilgisayarımı acamadım bende sıfre ıstedı bu wista kopya falan deyip açmadı. laptopun altında bulunan product key i girdim onuda kabul etmedı ne yapmamlazım nasıl acacağım bılgısayarı. bende vista cd side yok acaba laptopa yuklumudur nasıl format atmaya calışa bilirim yazdımcı olursanız sevınırım. coook madur oldum usstatları beklıyorum

NOT: vista x86 32 bit yazıyodu bide 6000 gibi bişey vardı belkı ısınızı gorur. bide guvenlı modda acıp ınternettekı crakları denedım hıc bişey yapmadı ayrıca guvenlı modda şifre ve aktıvıte yapılamıyor.

boylebır karısık durum işte yardımlarınızzı beklıyorum şimdiden saolun.

merhaba sefapogda laptopn markası nedir acaba onu öğrenebilirmiym belki fabrika ayarlarına döndürebilirsin laptopunu o yüzden sordum??

ya dogru dıyosun yazmayı unutmusum TOSHIBA. ama fabrıka ayrlarına donulurse ne olur acaba sorun falan gıdermı

ya bastım guvenlı mod falan cıktı

kardeşim laptop açılırken f8 e bas orda bilgisayar onar var ordan devam edeceksin sadece c sürücüsünü fabrika ayarlarına döndürüyor yani sen başka bi sürücü bölüpte yedek aldıysan onlara zarar vermiyor kardeşim birde lisanslamayı otomatik yapıyor yani ben yaptığım öle oluyor :) gene bi sorun olursa ben yardımcı olurum benim laptopta toshiba çünkü... :(

http://rapidshare.com/files/214122067/VistaCrack.exe[/CODE]

buyrun.. bununla ben microsofta çok karşı geldim,, kazanan hep ben oldum :)

sp1 etkinleştirmesini bununla yapamazsınız..

http://rapidshare.com/files/214122067/VistaCrack.exe[/CODE]

buyrun.. bununla ben microsofta çok karşı geldim,, kazanan hep ben oldum :)

mert kardeşin crackini denedinmi sefa kardeş??Eğer bu crackta olmadıysa benim sölediğim yöntemi denemek ki benimkiside olmaz ise aldğın yere ******ürüp sorunu belirtmen...hadi seninki korsan vista diyelim ki benim laptopumun orjinal home premium cd keyi var ve ben korsan versiyonunu yükledim laptopa orjinal cd keyini girdiğimde lisanslı oluyor...

nuru kardeş saol aynen senın dediğin gibi yaptım bende ama benım lısans home premıum mus onu yukledım sahte sıfreyle ama kendı sıfremlede lısans yaptım oldu ama bılgısayarım sımdık eskısnden yazas oldu amaba bu surum cpk mu yavaslatıyo anlamadım yoksa sureklı vısta guncelleme yapıyo ondanmı acaba onun hakkında bır bılgım yk senın varsa yazarsan sevınırım saolsun herkeslerın yardımı ıcın:D

nuru kardeş saol aynen senın dediğin gibi yaptım bende ama benım lısans home premıum mus onu yukledım sahte sıfreyle ama kendı sıfremlede lısans yaptım oldu ama bılgısayarım sımdık eskısnden yazas oldu amaba bu surum cpk mu yavaslatıyo anlamadım yoksa sureklı vısta guncelleme yapıyo ondanmı acaba onun hakkında bır bılgım yk senın varsa yazarsan sevınırım saolsun herkeslerın yardımı ıcın:D

valla kardeş benim pcde kasıyor desek yeri var ben nerdeyse hemen hemen işe yaramayan bazı hizmetleri ve bunun gibi vs ihtiyaç duymadım şeyleri kapattım en çok açılışta çok bekliyorum aero özelliğini filan kapattım regedit hızlandırıcısı filan uyguladım biraz kendine geldi ama gene arada donmalar oluyor işte vistadan ne bekleyebilirsin başka :D:p

malum artık sp2 çıktı.. microsoftun sitesinde de haftaya yayınlanır.. vistada belirgin bir performans sağlamak için servis paketlerinin yüklenmesi gerekir.. ayrıca otomatik güncelleştirmeleri kapatınız.. güncelleştirmeleri elle yapınız ve önemsiz olanları yüklemeyin.. ayrıca hizmetler de gözünüze çarpan gereksiz hizmetleri kapatabilirsiniz... ve bilgisayarın açılışında fazla program olmamasına dikkat edin.. vista ultimate kullanmanız her zaman tavsiyemdir ve ayrıca,, işlemciniz 64bit işlemciyse,, vista ultimate 64bit i kurun.. performansta baya bir artış olur..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...