Jump to content

Tnctr Icon Editor Kendı Iconlarınızı Yapın!

Money Bugs

Recommended Posts

32384917.jpg

Yazılım Size Kendi Iconlarınızı Oluşturma İmkanı Veriyor

Program Çok Sade Ve Kolaydır

Tnctr İçin Ozel Tasarımlarımdan Bir tanesidir

Şayet İlgi Gördüğü Takdirde Yeni Versiyonlarını Yazmayı Düşünüyorum

Ben Vb De Kendimde Kullanıyorum Icon Yaparken

Yorumlarınızı Bekliyorum

Download Link

http://www.mediafire.com/?0wyznjhzqjm

Zip Pass:www.tnctr.com

Keşke programa gelişmiş bir renk bölümü oluştursaydın ya da hex kodu eklemye imken verseydin. Bunu Beta olrak kabul ediyor devamını beklyoruz. Türk yazılımcılarını desteklemeliyiz...

Bir zamanlar Hindistan da böyle amatör yazılımlarla başladı bakın şimdi adamlar dünyaya yazılım satıyorlar...

Bu arada arka fonu değiştirsen daha iyi olur. Pembe olmamış. Btface bundan daha güzel dururdu. Ayrıca Araçları ayrı bir toolboxta toplarsan daha iyi olur.

@neffeno ya tamamen katiliyorum ...

Dusunceleremiz TAMAMEN ayni ... :)

Edit: Bende VB'ye baslamak istiyorum arkadaslar acaba konu linki verebilir misiniz ?

Doğru yoldasın "CCoder". Basitten zora doğru kodlar hakkında bilgin ve zamanın varsa hiç durma. Yazın da delphi ya da VB kursuna git kendini süper geliştirirsin. Arkadaşın yaptığı gibi denemelerle pratik yaparsın. başarılar dilerim...

neffeno

Glişmiş Renk Editoru Vb De Kısıtlı Yapabiliyorum Ama suanki kullanıdığımda programı indirirsen nerdeyse fireworksun renk kartelasına yakın renk mevcut(sliderlerle ayar çekerek)

inş yeni sürümü çıkaralım hep beraber bu benim arşivimde tozlanıyordu kimbilir nezaman derledim :D

bu program 16 bit ıcon cıkarabılıyor eksisi

+ ise yapılmış ıconları duzenleme sansı verıyor

dediğiniz gibi bu hafta sonuna yeni sürümü haledelım Setuplu Falan Orjınal Bişi yazım :p

@neffeno

Tesekkur ederim. Ama ben senden bir tavsiye istemistim ;

hangi dille baslayayim ? VB ? VB.NET ? Delphi ? C ? C++ ?

Birazcik C++ biliyorum ama sadece konsol da ilerliyorum ben Anama (Vatanima) hayirli ugurlu olmak istiyorum ...

Biraz abarttim herhalde :D

Saygilarimla,

CCoder.

@neffeno

Tesekkur ederim. Ama ben senden bir tavsiye istemistim ;

hangi dille baslayayim ? VB ? VB.NET ? Delphi ? C ? C++ ?

Birazcik C++ biliyorum ama sadece konsol da ilerliyorum ben Anama (Vatanima) hayirli ugurlu olmak istiyorum ...

Biraz abarttim herhalde ;)

Saygilarimla,

CCoder.

Eğerki Hafif Bir İngilizcen Varsa (Örn Error =Hata Resume=Devam Next=Sonraki çok az ingilizcen varsa ) Vb Ye Başla Derim Bence En Kolay Programlam Dili VB Dir Bence Delhpi En Sağlam Dil Ama Ben Sahsen Kodlamad Zorlanıyorum Vb De Oyle Deıl İngilizce Hikaye Yazargibi

Yazarsın Bi Kodbank Bulup Copy Paste İle Ufak Programlar Yapa Yapa Geliştirebilirsin Bence Ban Sorcak Olursan Yeni Başlayanlar İçin Kesinlikle Visual Basic

Eğerki Hafif Bir İngilizcen Varsa (Örn Error =Hata Resume=Devam Next=Sonraki çok az ingilizcen varsa ) Vb Ye Başla Derim Bence En Kolay Programlam Dili VB Dir Bence Delhpi En Sağlam Dil Ama Ben Sahsen Kodlamad Zorlanıyorum Vb De Oyle Deıl İngilizce Hikaye Yazargibi

Yazarsın Bi Kodbank Bulup Copy Paste İle Ufak Programlar Yapa Yapa Geliştirebilirsin Bence Ban Sorcak Olursan Yeni Başlayanlar İçin Kesinlikle Visual Basic

Ingilzcem ondar biraz daha ileri. Ben sahsen butun buyuk kitaplarimi (mesela The Da Vinci Code) Ingilzce okurum. Tavsiyeleriniz icin COK tesekkur ederim. VB.NET ve C#.NET'e baslayacagim.

Saygilarimla,

CCoder.

Umarım Daha İyisini Yaparak TNCTR Halkına Sunma Sansımız Olur Dediğn Doğru Aslında Yaptığımız Ufak Ama Yaralı Programları WPI 'a Dokmek Lazım Bunu Yapabilecek Çok Yetenekli Arkadaşlarımız Forumda Mevcut Hepimizin Gayretiyle Çok Güzel Çalışmalar Çıkarabiliriz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...