Jump to content

Flash Diskin Imajı Alınırmı

J00mLaLi

Recommended Posts

aslında mantıken alınması lazım... harddiskin imajını almak için kullanılan programlarla alınabilir... ama böyle bir şeye pek gerek olcağını sanmıyorum.. daha basiti,, içindekilerin hepsini tek bi klasörde,, sıkıştırılmış dosya haline getirebilirsiniz...

fat ile biçimlenmiş diske 4 gb den fazlasını tek parca olarak atamazsınız... ayrıyeten yukarıda arkadasın dedıgı gıbı yedegını almaya gerek yokki korunması gereken bilgin varsa pc deki hdd de sakla bence sıfrele vs kardeş

arkadasim power iso programiyla sen yedek al hatta .daa uzantisiyla 1gblik klasoru içerigine gore 600 mb ye kadar duşurur o program sonra o sikiştirdiin iji kullanmak istersende kalibi cd rom olarak gosterirsin hiç sikişik dosyayi cikar bekle derdi de yok ohh mis pırıl temiz

USB Image Tool işini görür.

Please register to see this content.

Buyur dostum bu linkten özelliklerini görebilirsin. Beleş program.

Not: Çalışması için .NET kurulu olmalı

2 Gb kingston bellekte 1.1 Gb bilgi var. USB Image Tool ile dediğin gibi yaptım imajın boyutu 1.9 Gb oldu. Sıkıştıracağına tersine yapıyor. biraz dandik program.

2 Gb kingston bellekte 1.1 Gb bilgi var. USB Image Tool ile dediğin gibi yaptım imajın boyutu 1.9 Gb oldu. Sıkıştıracağına tersine yapıyor. biraz dandik program.

Flash diski boş dolu sektörlerle komple yedekliyor. Belleğin boyutu ne kadarsa o boyutta bir şmage çıkıyor. Boş belleğin bile imagesi kendi kapasitesi kadar çıkıyor.

o zaman ona gerek yokki. kopyala yapıştır yaparsın. bizim istediğimiz imaj alırken compress yapması

tmm işte bn anlattm sana yukarda napman gerektiini 1.1 gblik veri tahminim 600 700e düşer

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...