Jump to content

Ates Nisanini Goremiyorum

dagli_04

Recommended Posts

Merhaba,

Ates etmek icin nisan yerini goremiyorum, bu siyah kare yuzunden kimseyi olduremiyorum onun icin hep öluyorum :)

Ve birde bazuka alinca o kadar buyuk bir siyah simge resmi oluyor ki ekran gozukmuyor ;)

Bu sorunu nasil cozebilirim ?

a5da9v.jpg

İlginç ? Oyunu aynı kaynaktan başka bir makinede düzgün oynadıysan silip yeniden kurmayı dene diyeceğim ... Birde çözünürlük ve Direct3D, OpenGL ayarları varsa onları kurcala belki işe yarar.

İlginç ? Oyunu aynı kaynaktan başka bir makinede düzgün oynadıysan silip yeniden kurmayı dene diyeceğim ... Birde çözünürlük ve Direct3D, OpenGL ayarları varsa onları kurcala belki işe yarar.

Tesekkur ederim, cozunurluk degistirip, OgenGL veDirect3D ayarlarini yaptim. Sorun cozuldu.

Tekrar sagol ;)

Bugun cozunurlukleri ayarlayayim dedim, ayarladim ancak ondan sonra nisan yeri sip siyahti.

Eski ayarlari geri yaptim ancak gene ayni sekilde nisan yeri siyah.

resim :

2b9q9y.jpg

Bana yeniden indirip yuklemek icin oyun linklerini verebilirmisiniz ? Galiba problem oyundan dolayi oluyor.

Bugun cozunurlukleri ayarlayayim dedim, ayarladim ancak ondan sonra nisan yeri sip siyahti.

Eski ayarlari geri yaptim ancak gene ayni sekilde nisan yeri siyah.

resim :

2b9q9y.jpg

Bana yeniden indirip yuklemek icin oyun linklerini verebilirmisiniz ? Galiba problem oyundan dolayi oluyor.

Al arkadaşım half-life linki kolay gelsin...

Half-Life:

Half-Life 1.1.1.0:

Please register to see this content.

Nuru tesekkur ederim, verdigin linkteki iki programi indirdim ancak oyun kuurulmadi.

Anladigim kadariyla 16 bit'lik sistem destekliyor ancak suan kullanilan XP olan 32 bit'tir.

Hata resmi :

2l9prmb.jpg

Arkadaşım ben bu zamana kadar böle bir sorunla karşılaşmadığım için sana yardımcı olamayacağım ancak şu şekilde yardımcı olabilirim başka link vererek yardımcı olucam fakat bunuda indirip aynı sorunu yaşarsan windowsunda büyük ihtimal sorun vardır...ben genede linkleri verim arkadaşım karar senin...kolay gelsin...

Please register to see this content.

Rar Şifresi : www.movies-games.net

Nuru, tekrar tesekkur ederim. Eski H-L'i Your Unnistall 2009 ile kaldirip bu yeni verdigini indirip yukledim.

Kurulumda ve oyunda hic bir hata ile karsilasmadim. Oyunda biraz oynadim yani tek basima :D hedef yeri ve hersey cok iyidi.

Yanliz tek bir problem var oda interntte oynamak icin server'lari gormuyor.

Resim :

2me97ox.jpg

Bu problemi nasil cozebilirim ?

Ve bu arada onceden indirip kurdugum oyunu ise buradan indirmistim : http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=81349&hl=half+life

Indirecek arkadaslar bu konuya bakip bir kez daha dusunsunler cunku bende kota veya rapid sorunum yok. Kotasi olan ve rapid premiumu

olmayan arkadaslar dikkat etsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...