Jump to content

..:: Ps3 40 Gb 2 Oyun [satılıktır] ::..

SoundMax

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar elimde temiz ps3 var

40 Gb Hdd

1 Kol

iki oyun Silent Hill ve Metalgearzolid4

ve tum aksesuarları tv aparatları vs... bilirsiniz...

sizce ne kadar eder ? veya ne kadar verirsiniz bilgilendirirseniz sevinirim satıcam piyasasını bilmiyorum teşekkürler..

arkadasım cihazın garantisi devam ediyormu ediyorsa ne kadar var ve fiatta anlasırsdak ben alabilirim

kadeş cihazın garantisi yok ama ben sana garanti veririm bozuldugu zaman yollarsın burdak tanıdıklara tamir ettirirm saten cihazı bilen bilir sıfırı 520-550 lira arası oynar ikinci elide 250 lira bir arkadaşın abisi 280 liraya almış

kadeş cihazın garantisi yok ama ben sana garanti veririm bozuldugu zaman yollarsın burdak tanıdıklara tamir ettirirm saten cihazı bilen bilir sıfırı 520-550 lira arası oynar ikinci elide 250 lira bir arkadaşın abisi 280 liraya almış

ikinci bir husus ps3 40 gb eğer orjinal 40 gb ise ps2 oyunlarını oynatmayan seri ayrıca üretimden de kalktı stoklar var magazalarda bu seri ona göre fiyat biç eğer böyleyse 500 lira bile fazla sıfırı 650 lira

burda da

Please register to see this content.
699 lira

ayrıca versiyonu PAL mı eğer NTSC - PAL ise Türkiye de çakma oyunları oyanayamayız orjinal oyunlar ateş pahası

birde biizm tv tüplü buna bağlanır mı? garantisi devam ediyor mu?

Allah bilir faturasıda yoktur sende ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...