Jump to content

1 Nisan Şakası :) Tnctr Giriş Ücretleri

sk8er_boi

TNC Paketleri  

137 members have voted

1. 1. TNC Paketleri nasıl?

• Müthiş
      45
    • Harikulade
      8
    • Enfes
      7
    • Dudak uçuklatıcı
      77

Recommended Posts

• Administrator

Bu haberi vermek zorunda kalmak gerçekten çok acı ama malesef kriz yüzünden artık sitenin masraflarını kaldıramaz olduk.

Bu yüzden çok sevdiğiniz ve bağımlısı olduğunuz TNCTR'ye bazı şartlar getirmek zorunda kaldık.

1. Üyeler günde 10'dan fazla konu okuyamaz.

2. Üyeler çoklu linklerin sadece ilk 2 linkini görebilir.

3. Üyeler gün içinde 30dk'dan fazla vakit geçiremezler.

4. Üyeler eğer site yoğunsa, sitede yer açılana kadar beklemek zorundadırlar.

Sizi duyar gibiyim. "Ama biz daha fazla istiyoruz!"

orion.jpg

Tabiki!

Eğer TNCTR'yi sadece bilgi için kullanıyorsanız TNC BRONZE PREMIUM paketi tam size göre!

Ayda 5000 konu görüntüleme!

Tüm konulara sansürsüz bakabilme. *

Çoklu linklerin 5 tanesini görebilme

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Siz Downloadçıları da unutmadık! TNC SILVER PREMIUM Silver_Star.jpgtam size göre

Ayda 7500 konu görüntüleme

Tüm konulara sansürsüz bakabilme

Tüm download linklerini görebilme. ***Ayda 3 gün VIP rütbesi***

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Katılımsız XP Çılgınları buraya!! TNC GOLD PREMIUM gold_star_sum.jpg'u sizin için hazırladık.

Ayda 10000 Konu görüntüleme

Tüm konulara "Modifiyeli İşletim Sistemleri" Dahil sınırsız giriş.

Tüm download linklerini görebilme

Ayda 3 gün moderatörlük.

Ayrıca katılımsız özel ders cdleri!

*Modifiye İşletim Sistemleri bölümüne giriş yoktur.

Fiyatlar

--------

BRONZE PREMIUM AYLIK: 9.98$

SILVER PREMIUM AYLIK: 19.98$

GOLD PREMIUM AYLIK: 29.98$

Tüm kredi kartları geçerlidir.

bonus_seffafcard.jpg

Bonus karta 8 taksit!!!

Bu uygulamamız çok kısa süre içinde hizmete geçecektir. Paranızı şimdiden hazırlayın :)

• Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Şakacııı :) Aman seker :whistle: Ağzından yel alsın.Ama şöyle birşey yapsak sitenin aylık masrafını belirten bir başlık açsak.Oraya banka hesaplarını yazsak yani bağış anlamında hepimiz elimizden geleni yapsak.Yani geçen Varmısın Yokmusunda bir gecede 25 Trilyon toplan(mış)Yani bizde bu kadar büyük olmasada birşeyler toplayalım.

Ulan Saçlarım Diken Diken Oldu Delircimlaaaa Şeker Bio Napıyo Dedim Bi Baktım Günde 3 Lin Bune Laaa Dedim 3 Linkmi? Çıldıracaktım Ayda Ben TTNET Parası Zor Veriom :@ Bi Düşünsenize TTNET 50 Tl Tnctr 29 $ Çıldırırdım Googlede TNCTR Premium Aratırdık Rapid Gibi :S Yüregime İniyordu Yapma Bole :whistle: Ama Ben Alırdım Bi Paket Günde 5 Konu Okuma Linkler 15 Tane Konusuna Teşekkür Edilmez Sinidire Sindire Gezmek İçin Ultra Yavas :)

Sk8er_boi konuları kapat ta görsünler şaka mı değil mi :whistle: Ben paramı verdim gold aldım bile siz hala inanmayın :)

ne yaptın dostum sende şakaya tuz biber ekleme dur şimdi bu krizde olurmu gerçi tnctrye deger ama ne yaparsın mani mani yokk.

1 nisan şakası bu yaaa!!Hem ben bugün belki 50 konu gezdim.Hiçte inanmadanım.

hadi canım sende :) vallahamı :lol:

ben anlamam abi ya benim paramı geri gönder yada seni burda teşhir ederim.messengerdaki yazışmalarımız kayıtlı açıklarım bak admin abi karışmam haaa :whistle:

ne yaptın dostum sende şakaya tuz biber ekleme dur şimdi bu krizde olurmu gerçi tnctrye deger ama ne yaparsın mani mani yokk.

Madem TncTR 'ye değer pamuk eller cebe o zaman.. Sizleri TncSever olarak görmek isteriz. :)

eğer 1 nisan şakası olarak hazırlanmışsa çok sağlam bir şaka ama şaka değilde gerçekse site üyelerinin 3/2 si bu tür bir uygulamayı kabul etmezler tahminimce çünkü parayı seven bir toplumuz sitenin 3/2 si gold üyelik aldığını farz edersek 3 milyon $ yapar bu kadar parayla bir site bana çookk şeyler sunmalıdır diye düşünüyorum .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...