Jump to content

Mozilla Kullanıyorsan Rapidde Asla Bekleme %100

mustafa_63

Recommended Posts

arkadaşlar ilk defa firefox kullanıyorum bu eklentiyi nasıl aktif hale getiriyoruz

nasıl çalışır durumda oluyor yanee

kardeş sen indirdikten sora tıkla daha sonra birlikte aç gelecek oradan mozilla yı seç daha sonra sana bir ekran gelir orada 3 saniye bekle şimdi kur de ondan sonra kendi kuruyor zaten kurduktan sonra kapat tekrar aç mozillayı kuruldu

kullanımı rapid,4share gibi bazı sitelere girince sol alt köşede yeşil bir yazı çıkıyor "contact us!" a tıkla ve indir

rapidshare.com dan ne indirirsen indir kesinlikle bir bekleme süresi vardır premium hariç niye o ücretli olduğu

için onada herkezin bütçesi yetmiyor alternatif beklemek istemiyorsan modemini kapatıp açacaksın hepsi bu

yada belirlenen dakikalık bazen saniyelik süreyi beklemek kullanan arkadaşlar rapid halen sayıyor diyorlar

yani 1. partı indirdin 2. partı peşine indiremiyorsun niye kullandığın mb belli ama premiumda hesap açtırmışsın

para vermişssin 1 seferde 10 partlık veya sonsuz veri indiriyorsun demek istediğim ne yaparsan yap saymayı

bekliyeceksin tek çare modemi kapatıp açmak onuda geçeceksin modemi kapatıp açtık sinyaller gelinceye kadar

sanki sayma süresini öyle telafi ediyorsun aynı hesaba geliyor engüzeli ben bu siteden indirdim download programı link olayını pek veremiyeceğim ama siteden araştırırsanız kesinlikle bulursunuz programın ismi (G-RAP-IT SHARE) bu linkleri kopyala paste yap yani yapıştır hepsi bu o indirsin sen diğer olaylara bak ben burada hiç bir arkadaşım yanlış anlamasın kimsenin yaptığı hizmeti kötülemiyorum herkeze saygım sonsuz burada önemli olan paylaşmak paylaşmak saygım hepinize teşekkür ediyorum

Error

You want to download the following file:

Please register to see this content.
| 999 KB

The download cannot be provided. Please check, if your browser supports Javascript.

Bende saymadı ama böyle bir hataya neden oldu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...