Jump to content

Katılımsız Xp Hakkında Bir Soru

yusuftas

Recommended Posts

Buradan bir çok xp indirdim sade veya orjinal diye ama hiç birinin içinde Msn explorer yok.fakat bazı arkadaşların sunduğu modifiye xp anlatımlarında çıkarılan bileşenlere baktığımda Msn explorer ı görüyorum.yabancı sitelerden indirdiğim ingilizce xp lerin içinde Msn explorer var.lütfen beni bu konuda bilgilendirirmisiniz.Msn explorer olması gerekiyor mu gerekmiyor mu diye

pek kullanılan birşey değil bende kullanmıyorum herşeyi bir arada sunuyor ama o kadar şeye gerek duyulmuyor zaten..

MSN Explorer tamamen gereksizdir hiç kullanmazsınız bile.. Güncellenmiyor zaten yıllardır. Internet explorer kullanıyoruz anca, birbiriyle alakası yok yani zararı yok..

Ancak modifiye Xp de bunun dışında başka bileşenler de silinmiş, ayar yapılmış vs olabilir bunu başlıkta yayınlayan yazar.

Siz tamamen orijinal XP SP3 arıyorsanız forumda MSDN XP SP3 Türkçe indirin orijinal Xp Sp3 , hiç oynanmamış olan budur.

MSN Explorer tamamen gereksizdir hiç kullanmazsınız bile.. Güncellenmiyor zaten yıllardır. Internet explorer kullanıyoruz anca, birbiriyle alakası yok yani zararı yok..

Ancak modifiye Xp de bunun dışında başka bileşenler de silinmiş, ayar yapılmış vs olabilir bunu başlıkta yayınlayan yazar.

Siz tamamen orijinal XP SP3 arıyorsanız forumda MSDN XP SP3 Türkçe indirin orijinal Xp Sp3 , hiç oynanmamış olan budur.

işte benim sorumda bu orjinal xp indirmeme rağmen,(hiç ellenmemiş xp) içinde msn explorer yok.acaba ellenmiş anlamına mı geliyor .çünkü yabacı sitelerde indirdiğim ellenmemiş ingilizce xp lerin içinde msn explorer var.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...