Jump to content

Teamwiever 4 Full Olan Var Mı?

maxi_cex

Recommended Posts

bedava programın süresi nasıl dolar çok merak ediyorum :rofl:

şunu yapın kurulum esnasında

* Kurulum esnadsında size hangi iş için kulanacığınızı soruyor ve şu seçenekler var:

- commencial (şirketler ve profesyonel bilgisayar firmaları için)

- personal (kişisel, özel kullanım için)

- both (her ikisi de)

siz orda 2. seçeneği seçerseniz sizden hiçbir şekilde lisans, seri numarası vb istemeyecektir. 5-6 aydır kullanıyorum, hiçbi şekilde istemedi.

evden işyerindeki bilgisayara bağlanıp kameraları izliyorum da bilmiyorum ne kadar zaman kullandım ama lisans istiyor şimdi de ama senin dediğini de denicem şim bir sorunum olacak galiba teamwier uninstall yaptığımda yeniden kuracak mı lisan istemeyecek mi tekrar

evet bedava gibi görünsede isanslı...biz arkadaşalla 2-3 ay kullandık sonra güm...bağlanmıyor..

biz de showmypc ye geçtik aynısı o da numara veriyor buda ...onu kullan istersesne ..

saygılar

personalı seçmezseniz süreli olur kurarken dikkat edin.. ortadaki işareti tickleyin... kaldırırken sorar niye kaldırıyosunuz orda yine personaldım bitti seçeneği war orda mail ister onuda yazarsanız maile link veriyolar onu kurun düzelir

• 9 ay sonra...
farketmedim sabitleme fealn o kadr incelemedim....daha yeni geçtik zaten..bakmaya fırsat olmadı...setting bölümünde gir bak istersen bişiler bulabilirsin belki

Please register to see this content.
ıkı tarafınkıde aynı yazılım sorunsuz kusursuz kurulum da yok tıkla calıssın team4 surum

bazı arkadaslar anlyamaz kısa surelı team kullanıcıları onlar team ne kadar ucretsız desede bellı kullanımdan sonra tıcarı kullanım saptandı deyıp uyuzluk edıyor 5 dk baglı kaldıkdan sonra atıyor

bunu tek kusuru bır turlu wın7 de calıstıramadım 3 uncu surumu bıle calıstı ama bu calısmadı

bunu kullanmadan once dandık team verısyonları kaldırın sonra kullanmmaya baslayın ...

wın7de calısan bunun gıbı kusursuz bir surum bulursanız sızde (or: team5)yollamayı unutmayın

• 2 hafta sonra ...
Arkadaşım şuan neyi kullanırsan kullan senden yine lisans isticek,eger pc'nde kuruluysa revo unistlalerla kaldır bütün reg kayıtlarını silicek,eger kurulu deilse kur daha sonra revo ile kaldır,daha sonra yukarda arkadaşların dediği gibi kur yada portable kullan seçim senin ; )

• 8 ay sonra...

TeamViewer Premium 5.1.9385 Full [TURK Forumlarda ilk]

1276242160_teamviewer-manager-5.jpg

5.7 Mb

Türkçe

TeamViewer ile internet üzerinden birkaç saniye içerisinde herhangi bir bilgisayara veya sunucuya bağlanabilir ve bu bilgisayarı sanki karşısında oturuyormuş gibi uzaktan kontrol edebilirsiniz. TeamViewer kullanabilmek için sadece iki tarafın da yazılımı kurması yeterli. Sonra kolaylıkla ve herhangi bir firewall vb. ayar yapmadan kolaylıkla karşı bilgisayara ve masaüstüne bağlanabilirsiniz.

English

TeamViewer is a simple and fast solution for remote control, desktop sharing and file transfer that works behind any firewall and NAT proxy. To connect to another computer just run TeamViewer on both machines without the need of an installation procedure.

Link

http://turbobit.net/73egcw4ezb3j.html

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...