Jump to content

Güneşi Gördüm

veysel can

Recommended Posts

güneşi gördüm filmini ekleyebilirmisiniz..
» Günesi gördüm (2009)

Tür: Drama,Drama,Drama

Süre: Turkey:120 min

Kadro (ilk 5): Cem Aksakal, Cansu Aktay, Sarp Apak, , Cezmi Baskin

IMDB:

Please register to see this content.

sagol arkadaşım allah razı olsun

• 2 hafta sonra ...
verdiğin bilgi için teşekkür ederim ama bu filmi izlemem lazım. elinde olan biri varsa paylaşsın lütfen

Galiba hiç bir yerde yok bende arıyorum ama bulamadım biri paylasırsa çok iyi olacak kesin cennetlik :clapping:

• 3 hafta sonra ...

Merhaba;

Bu film daha uzun süre çıkmaz arkadaşlar tahöinimce. Neden derseniz;

Birincisi, mahsun kırmızıgül bu filmin dağıtımında özel bir kod sistemi yapmış. Yani sinema çekimleri olur ise korsan çekimin hangi salonda yapıldığı belli oluyomuş, dolayısıyla sinema işletmecileri bilgileri dahilinde korsana izin vermiyorlar, yani riske girmiyorlar. o yüzden temiz bir sinema çekimi bile şimdilik gelmez.

ikinicisi divdrip işi de şuan çok uzal bir ihtimal. çünki beyaz melektende bileceğiniz üzere mahsun efendi filmlerinin dvidsini çıkarmka için nerdeyse 1 yıl bekliyor. o yüzden dvdrip de daha gelmez.

kısacası ya gidin sinemada izleyin. yada acele etmeyin.

Her Sinema salonuna gönderilen kopyalarda çıplak gözle görülmeyen bazı farklı kodlar varmış.!

Mesela bir Sinema Çekimi nete düşerse, Mahsun bunu izleyip o normalde görünmeyen kodu görüp hangi Sinema salonundan çekildiğini anlayabiliyormuş.!

Benim okuduğumun kısacası özeti bu. ama ne kadar doğru bilemiyorum. Gerçekmi yoksa basit bir caydırıcılıkmı emin değilim.! Eğer doğruysa ve işe yararsa ilerde bütün Vizyon Filimleri bu sistemi kullanabilir...

Her Sinema salonuna gönderilen kopyalarda çıplak gözle görülmeyen bazı farklı kodlar varmış.!

Mesela bir Sinema Çekimi nete düşerse, Mahsun bunu izleyip o normalde görünmeyen kodu görüp hangi Sinema salonundan çekildiğini anlayabiliyormuş.!

Benim okuduğumun kısacası özeti bu. ama ne kadar doğru bilemiyorum. Gerçekmi yoksa basit bir caydırıcılıkmı emin değilim.! Eğer doğruysa ve işe yararsa ilerde bütün Vizyon Filimleri bu sistemi kullanabilir...

BU SİSTEMİ MASUN ULMADI BÜTÜN FİLMLERDE MEVCUTUR. SİZ FİLMİ İZLERKEN KÖŞEDE MORS ALFABESİ İLE BİR KAÇ KEZ NOKTALAR YANAR SÖNER İZLEYİCİLER BUNU UFAK FİLM HATASI ZANNEDER DİKKAT BİLE ÇEKMEZ. HER KOPYANIN FARKLI NOKTALARI VE FARKLI ZAMAN ARALIKLARI VARDIR. BU ŞEKİLDE TAKİBAT YAPILIR. YILLARDAN BERİDE BÖYLEXDİR.

abi bence biras caydırıcılık olsn diye abartılmış bişey.. Her kopyanın nerden olduğunu anlamak falan. Doğru olabilir ama bana biras abartı gibi geldi. Bende okumuştum böyle bişey ama gerçek değil diye kapattım çıktım.

Hayto abi ben iki kez izlemek zorunda kaldım. Biri sabah arkadaşlar ******ürdü zorla. Akşam geldim evdekiler bilet almış. Mecburen gittim. Arkada uyudum. Bana pek güzel bişey gibi gelmedi..

Özellikle doğulularda eşcinsellik duyguları falan çok abartılmış..

abi bence biras caydırıcılık olsn diye abartılmış bişey.. Her kopyanın nerden olduğunu anlamak falan. Doğru olabilir ama bana biras abartı gibi geldi. Bende okumuştum böyle bişey ama gerçek değil diye kapattım çıktım.

Hayto abi ben iki kez izlemek zorunda kaldım. Biri sabah arkadaşlar ******ürdü zorla. Akşam geldim evdekiler bilet almış. Mecburen gittim. Arkada uyudum. Bana pek güzel bişey gibi gelmedi..

Özellikle doğulularda eşcinsellik duyguları falan çok abartılmış..

bencede o kadar detaylı düşüneceklerini sanmıyorum

Please register to see this content.

valla indirme linkini bulamadım ama bu linki ieden izlersen zaten pcne iner

umarım yardımcı olmuşumdur.

Evet, çok yardımcı oldun, teşekkür ederim.

İnternet download manager programını kurup bu linki çalıştırarak izlemeye başlayınca "bu videoyu indir" yazısı çıkıyor. Tıklayınca program hızla indiriyor.

Ancak kalite iyi değil.

Edit:

İnen film Beyaz Melek,

Güneşi Gördüm değil.

mahsun kırmızı gülü sevmezdim. ama yapmış oldugu ıkı filmide izledim.adam gercektende takdir ettim cok guzel film yapmıs. en azından iboya kök söktürüyor:) iboda muhakkak izlemiştir yerinden duramadını hissedebiliyom:P

adam kendını geliştirdi eğitimlerini aldı helal olsun. inş hep böyle gider.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...