Jump to content

Derbide Kavga çıktı ! 4 Kırmızı !

crysis_88

Recommended Posts

Ah o lugano bi elime geçse

lugano napıyor göremedim?nasıl çıkmış olay ortasahada birşey oldu ama...

FB'liyim.. Sadece lugano değil çoğu kartlıktı. Hele semih ve arda.. Milli futbolcusunuz siz .. Yakışıyor mu ?

Emre Balözoğlu, Sabri zaten sahaya şerefsizlik için sürüldü. Selçuk iyiki çıkarıldı.

Ama çok yazık iki tarafa da..

baros lincoln carlos uzaktan izliyodu hepsi profesyonle oldukları belli .. kavgayı bşalatan lugano oldu .. maç başından beri gergindi herkes .. herkes patladı sonunda .. burası sami yen burdan çıkış yok diyorduk ... nasıl çıktıkları ortada işte ...

adamlar futbolcuları doldurup salıyor sahaya.. takımlar en büyük suçlu zaten..

İki kulübe de güzel cezalar verilmeli.. :)

Sana katılıyorum arkadaşım derbide olan olaylarıda resmen kınıyorum heleki milli takımda oynayan futbolcularımıza hiç yakıştıramadım... :D

GS'liler Noldu Yenemdiniz değilmi Ezikler 4 Golü Sindirememişler sanırım Ali samiyene Gelsin Fener diyorlar kavga olay çıkıyor neden Kadıköyde Bunlar olmadı Ezik GSliler işte Bu Beraberlik size bişi kazandırmadı Fenerede Olsun Yenemedinizya Kahrınızdan ölün.

GS'liler Noldu Yenemdiniz değilmi Ezikler 4 Golü Sindirememişler sanırım Ali samiyene Gelsin Fener diyorlar kavga olay çıkıyor neden Kadıköyde Bunlar olmadı Ezik GSliler işte Bu Beraberlik size bişi kazandırmadı Fenerede Olsun Yenemedinizya Kahrınızdan ölün.

arkadaşım biraz daha seviyeli olalım ilk kavgayı lugano başlatıyor.iki takıma da ceza gelmeli

bakın herkes bana kızacak ama macın ıkı kılıt ısmı vardı gs de mehmet topal hakkını vermek lazım sakatlıktan cıktıgı ılk macta geyet basarılıydı defansta onu cani gonulden tebrık edıyorum

ıkıncısı ıse fenerı kurtaran luganoydu kac tane topu kestı barosu zorda olsa durdurmayı basardı ama sonunda kızardı tabıı

iki takımında kazanma savası hırsa donustu ve herkes bır yerde patlak varmeye basladı

hakem bana gore ıyıydı fakat ılk yarıdakı selcukun pozısyonunu es gectı ıkıncı yarıdada bırrkac pozısyonu vermeyerek macı ıyıcene kızıstırdı ve mac bu hale geldı ofsayt olmayan pozısyolar ble vardı ama ne oldu sonuc 0-0 ben bu yuzden ıkı takımı da kınıyorum macın basında olen sehıtlerımız ıcın saygı durusunda bulunuyorsunuz ama mac ıcınde bırbırınze saygıda bulunmuyorsunuz

hepınız mıllı takımda forma gıyıyorsunuz kardesce oynuyorsunuz ama bu maca kardes deıl bırbırıne yıllarca dusman olan ıkı arkadas gıbı cıkmıslar bende gereklı cezanın ıkı tarfada verılmesınden yanayım bu arada bende bır gs taraftarıyım ama olmas olsun boyle br taıkm olmas olsun boyle bır mac....

baros lincoln carlos uzaktan izliyodu hepsi profesyonle oldukları belli .. kavgayı bşalatan lugano oldu .. maç başından beri gergindi herkes .. herkes patladı sonunda .. burası sami yen burdan çıkış yok diyorduk ... nasıl çıktıkları ortada işte ...

Hayır katılmıyorum Kırmızı karttaki ilk kavgayı emre şerefsizi başlattı ne o öyle saldırmalar felan hiç savunmayın galatasarayı emre aşığı felan yenemiyceklerini anlayıca herifleri hırsa bastı ben skordan memnunum ama oyundan deil.bu sene inş sivas şampiyon olur.Teşekkür butonunada yanlışlıkla bastım anti parantez

arkadaşım burası kavga etme yeri değil lütfen seviyeli olalım bende fanatik bi gs liyim ama hiç bir fb liye karşı terbiyesizlik yapmam bu benim nasıl bi insan olduğumu gösterir

azrail ben fb liyim.

Dünden beri yorumlarımı okursan, iki takımı da savunmuyorum. Hepsi aptallık yaptı. Neydi o ? Tüm türkiye izlerken daha bir ay önce milli takımda can ciğer arkadaşlar bu gün yumruklarla..

Nasıl bi maç anlayışı bu ?

Maçın başında atacaktın Emre Belözoğlu, Sabri, Lugano, Emre Aşık 'ı.. Ne güzel maç izlerdik..

azrail ben fb liyim.

Dünden beri yorumlarımı okursan, iki takımı da savunmuyorum. Hepsi aptallık yaptı. Neydi o ? Tüm türkiye izlerken daha bir ay önce milli takımda can ciğer arkadaşlar bu gün yumruklarla..

Nasıl bi maç anlayışı bu ?

Maçın başında atacaktın Emre Belözoğlu, Sabri, Lugano, Emre Aşık 'ı.. Ne güzel maç izlerdik..

bende koyu gsliyim wmismail arkadaşım dediğine katılıyorum ama şunuda sölim maçı en çok sabri ile lugano agresifleştirdi...

Beşiktaş ve Sivasspor'un ekmeğine yağ sürdüler resmen ... Hem oyun namına birşey izleyemedik hem de iki takımda da ileriki haftalarda puan kazandırabilecek önemli futbulcular kart gördüler ... Sakat ve kart cezası bulunan oyuncuları ile bu iki takım bırakın şampiyonluğu 3. ve 4. olmak için çaba sarf etsinler ... 90 dk kavga gürültü fauller küçüğü büyüğü milli oyuncusu yabancı futbolcusu taraftarı ile derbiyi izleyen dünyaya rezil olduk. İspanyol Tv biz futbol görüntülemeye geldik bu yaşananları seyircilerimize izletmeye değil diyerek maçın bitişini beklemeden yayını kesmişler ... Daha geçen haftalarda iki maç yaptık bu adamlarla ... UEFA resmi sitelerinde Türklerin güzel oynundan ama şanssızlığından vs vs bahsediliyordu. Bugün biz başta olmak üzere dünya medyası skor 0-0 kavga kıyamet millet birbirini yedi diyor ... Semih-Arda, Sabri-Emre ... Milli takımın ilk 11 inde oynayan futbolcular ... İkisi kırmızı diğer ikisi sarı kart gördü ... Birbirini boğazlayan, tekme-yumruk atan bu kişiler ana avrat sövmeyide ekleyince olanları sindirip sineye çekip milli takımda yanyana oyanayabilecekler mi? Hakem'in verdiği vermediği kartlar yöneticilerin şekli tavrı beni ilgilendirmez. Sizler nesiniz? Futbolcu ... Amaç ne? Kazanmak ... Kazanmak için ne yapıldı? Hiçbirşey ... O zaman sorumlu 22 tane futbolcudur ... Elin yabancısı vurur kırar bişi olunca orta sahada vatandaşı ile geyik yapar arkandan konuşur seni kınar ve kadroda senin yerli oyuncunun yerini işgal eder çatır çatır milyon dolarlarıda yer ...

Herkez Luganonun Çelme aktığını sanıyor alakası yog 21 Numara Emre Aşık O Yaptı sandı onun üstüne atıldı..Bence Kavga Olmamalıydı Her 2 Takımda Hatalı Taraftarlara Bole Ornek olunmaz...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...