Jump to content

Kaspersky Upload Engelliyor?

tonic

Recommended Posts

Ben Kaspersky Internet Security 8.0.0. 357 kullanıyorum. Fakat herhangi bir yere upload yapmak istediğimde kaspersky bunu engelliyor. Sanırım güvenlik duvarından ama nerden kapatacağımı bulamadım. Kasperskyi tamamen kapadığımda upload yapabiliyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim? Hangi ve neredeki ayardan?..

Flood yaptığınız sürece cevap almanız zordur.. Konu hakkında fikir sahibi olan arkadaşlar zaren cevap verirler..

Açılan konulara dikkat ettiyseniz, cevapsız bırakılanların sayısı oldukça azdır.. Biraz sabırlı olun..

yaw ne zaman bir soru sorsam kimseden cevap gelmiyor...

dediğin gibi seninde güvenlik durumunu settings(Ayarlar)kısmında aktif kısmında ki tik işaretini kaldırman güvenlik duvarını kapatmanı sağlayacaktır

dediğin gibi seninde güvenlik durumunu settings(Ayarlar)kısmında aktif kısmında ki tik işaretini kaldırman güvenlik duvarını kapatmanı sağlayacaktır

cevabın için teşekkür ederim ama güvenlik duvarının hepsini pasif yapmak istemiyorum. sadece uploadu hangi ayar engelliyorsa onu iptal etmek istiyorum...

Arkadaşım upload edemiyosan eğer uploadın bitene kadar kaspersky ı devre dışı bırak yada siteyi whitelist denilen bölgeye ekle. bende kaspersky kullanıyorum uzun zamandır. ve upload da yapıyorum. bu şekilde çözmüştüm ben sorunu sende bi dene...

Arkadaşım upload edemiyosan eğer uploadın bitene kadar kaspersky ı devre dışı bırak yada siteyi whitelist denilen bölgeye ekle. bende kaspersky kullanıyorum uzun zamandır. ve upload da yapıyorum. bu şekilde çözmüştüm ben sorunu sende bi dene...

malesef facebooktan rapidshare'a kadar herhangi bir siteye upload etmek istediğimde engelliyor. korumayı tümden devredışı bırakmam demek virüs ve trojenlerin cirit atmasıdır. yüksek miktarda upload yaptığımızı da düşünürsek baya uzun bi süre korumasız kalıcak. tüm siteleri de whiteliste ekleyememki...

• 5 ay sonra...
malesef facebooktan rapidshare'a kadar herhangi bir siteye upload etmek istediğimde engelliyor. korumayı tümden devredışı bırakmam demek virüs ve trojenlerin cirit atmasıdır. yüksek miktarda upload yaptığımızı da düşünürsek baya uzun bi süre korumasız kalıcak. tüm siteleri de whiteliste ekleyememki...

bu sorunu bende yenı farkettım.ılk defa kasper kullanmaya basladım kı boyle bır sıkıntı varmıs.sımdılık upload bıtene kadar devre dısı bırakmayı denıyorum.bır cozum bulunana kadar

• 2 ay sonra...
bu sorunu bende yenı farkettım.ılk defa kasper kullanmaya basladım kı boyle bır sıkıntı varmıs.sımdılık upload bıtene kadar devre dısı bırakmayı denıyorum.bır cozum bulunana kadar

whiteliste nasıl eklenıyor ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...