Jump to content

İşte Futbol Bu!

merdo0

Recommended Posts

Arkadaşlar izleyenininiz elbet vardır.Chelsea ve Liverpool arasında Stamford Bridge'de oynanan Devler Ligi çeyrek final rövanşı nefesleri kesildi. 90 dakika boyunca heyecan bir an olsun dinmedi, 8 golün atıldığı gecede Chelsea yarı finalde Barça'nın rakibi oldu.Bence Süper bi Maçtı 4.4 biten mücadele tabiri caizse 4-4 lük bi maçtı uzun zamandır böyle seyiri hoş güzel estetik bi mücadele izlememiştim.Barcelona ile Chelsea eşleşti. Portonun Arsenal ile eşleşeceğini tahmin ediyorum.Bu Seneki Şampiyonlar ligi ile görüşlerinizi.Bekliyorum.

Ben böyle maç görmedim.Spiker defalarca morardı :) Bir ara babeli benitez yanına çağırdığında spiker heralde sohbet etmeye çağırıyordur demişti.Öncesinde de 2-2 olduğunda ışıkları söndüren gol demişti.Heralde dün geceki sunumundan bayağı bir pişmandır.Bu kadar zevkli bir mücadele izlememizi sağlayan 22 kişiye de helal olsun demekten başka bir şey diyemiyorum...Yerimde oturamadım.Gus Hiddink gerçekten büyük bir deha ama barça karşısında şansı yok da diyebilirim.Umarım bende spikerin durumuna düşmem :good:

evet spiker çok pot kırdı drogbanın vuruşunda gol dedi alexi ivanoviçle karıştırdı.Güle güle liverpool daha maç bitmeden istanbul ruhu gömüldü dedi.Falan falan sanki spiker chelsea li gibiydi.Çok fena potlar kırdı neyse süper bi maç oldu.Uzun zamandır şampiyonlar liginde böylesine bi maç izlememiştim.Fox sportsun spikeri daha bi karizmatik anlattı maçı.Bence Barcelona finale kalır.sanıyorum M.unıted bu sefer finale uzanamıycak büyük ihtimalle Arsen Wengerin öğrencileri bu sefer final oynarlar tıpkı 2006 daki final gibi tarih tekerrürden ibarettir.

Keşke Galatasaray-Fenerbahçe maçıda böle olsaydıda berabere bitseydi oyuncular maç boyunca birbirlerine ne bağırdılar ne tekme atıp ittiler valla bi an kavga çıkacak diye endişelendim ama boşa endişelenmişim gerçekten çok hoş bir maçtı orda oynayan 22 kişiyi böle keyifli bir maç izledikleri için teşekkürler....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...