Jump to content

Cryptload 1.1.8 Türkçe | Katılımsız

EKE58

Recommended Posts

eke 58 kardeş bu programda bir gariplik yok değil mi. daha önce dosya şeklinde kullanıyordum bir problem yoktu. daha sonra bunu kurdum. önce stabildi daha sonra dün çalıştırdım program açılıyor daha sonra tam sona geliyor kapanıyor. kaldırana kadar aynı şeyi yaptı. bende portabla döndüm.

Dostum programa hiçbir ekleme ya da çıkarma yapmadım.Var olan neyse onu katılımsız yaptım.400'ün üstünde download yapılmış.Sorun genelse muhakkak senden başkaları da bildirirdi diye düşünüyorum.Önceki kullandığının kalıntısı vs. olmuş olabilir.

Onları temizleyip kurmanı öneririm.

Selametle...

• 1 yıl yıl...

~ ` CryptLoad 1.1.8 (TÜRKÇE) (FULL) (KATILIMSIZ) ` ~

(..RAPİDSHARE & HOTFİLE VB SİTELERDEN KOLAY DOWNLOAD..)

,,..SiZ LİNKLERİ EKLEYİN O İNDİRSİN..,,

Balksz-12.png

logoyr8.png

~~ Program Bilgisi ~~

Sürüm: 1.1.8

Boyut: 11 MB

Sunucu: Hotfile.com

Durum: Yüklendi

cryotload.png

Programin Özellikleri;

CryptLoad v1.1.8 Türkçe

CryptLoad, rapidshare.com, rapidshare.de, megaupload.com, netload.in, uploaded.to sitelerinden dosya indirmenizde iþinizi çok kolaylaþtýracak bir program.Bildiðiniz gibi rapidshare.com'daki Free kullanýcýlar için artýk, resimdeki kodu girme derdi yok ve bekleme süresi de epey azaltýldý. CryptLoad'ya indireceðiniz linklerin hepsini yerleþtirin. Otomatik olarak, teker teker indirecektir. Bilgisayar baþýnda bekleyip, ayný iþlemleri tekrar tekrar yapmaktansa, bu programý kullanýp büyük zahmetten kurtulun !

CryptLoad 1.1.8 (TÜRKÇE) (FULL)( KATILIMSIZ)

Hotfile.com Linki

Please register to see this content.
[/url]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...