Jump to content

Cryptload 1.1.8 Türkçe | Katılımsız

EKE58

Recommended Posts

• 2 ay sonra...

CRYPTLOAD 1.1.8 TR

15pio1i.jpg

Tanıtım

Cryptload, tek tıklama dosya sunucularından dosya indirmenize yardımcı olacak bir programdır.

Cryptload, Rapidshare gibi tek tıklamalı dosya sunucularından dosya indirmeniz için geniş seçenekler sunar.

Rapidshare gibi dosya sunucularından uğraşmadan dosya indirmek, özellikle de çok bölümlü bir dosya indirmek istiyorsanız, Cryptload tam size göre.

JDownloader'in bir numaralı alternatifidir.

Özellikler

# Masaüstüne Kısayol Atar.

# Tek Tık İLe Kurulur.

# Tek Tık İLe Kaldırılabilir.

# Tam Sürüm + Türkçe

# Boyut : 10.0 Mb

# Kurulumda Pencere Gözükmez.

download.gif

Please register to see this content.

bence FlashGet gettir en iyi download programı bu programlar tarih oldu :D

4 gb internet hızında bu program 150 kb ile indiriyor FlashGet ile 4gb internet hızında 480 küsürle ndiriyor

+ Cryptload 3 link indiriyor 120 ile indiriyor

FlashGet 5 part 200 ile indiriyor

benim günlük Downloadım 150 Gb küsür

örnek verim

Cryptload ile 80 partı 3-4 saate indiriyor 100 mb partlar yani (3 link download)

FlashGet ile 104 part 3,5 saate indiriyom 200 mb parttlar :) fark işte bu (5 link download)

tek sunucu www.rapidshare.com

elbette flas getle crypload ı karsılaştırmamlısın flash get bağlanıtyı öldürüyor google bile acılmıyor sunucuya cok iyi yukleniyor bence crypload tercihimdir flash get beş kuruş etmez onun yerine internet download manager kullanıyorum flash geti atıyor cope koyar 8 mibt le sn 700 mb filmi dosyayı 5 dk da indirdim

elbette flas getle crypload ı karsılaştırmamlısın flash get bağlanıtyı öldürüyor google bile acılmıyor sunucuya cok iyi yukleniyor bence crypload tercihimdir flash get beş kuruş etmez onun yerine internet download manager kullanıyorum flash geti atıyor cope koyar 8 mibt le sn 700 mb filmi dosyayı 5 dk da indirdim

senin net 1 gb herhalde bence download bile etme :) google değil internet sayfasına bile giremezsin :rofl: bende hiç birşey olmuyor nedense 8 part download veriyom flashla + ışık hızı ile dolasıyom nette

adszqmk.jpg

senin net 1 gb herhalde bence download bile etme :) google değil internet sayfasına bile giremezsin :rofl: bende hiç birşey olmuyor nedense 8 part download veriyom flashla + ışık hızı ile dolasıyom nette

Abi senin premium hesabın var sanırım.Sen Cryptload'a ver bakayım premium hesabı.Kaç GB/Sn ile çekiyorsun dosyayı :rofl: Bu şakaydı tabii ama 8192'lik internet ve premium hesapla tabii ışık hızında gezersin de çekersin de :) Premium hesabı olmayan ben bu programı rahatlıkla kullanıyorum.Ama Flashget'i rapid üzerinde kullanamıyorum.Diğer sunuculara gelirsek tabii ki kaliteli bir indirme hızı sunuyor Flashget.

Ama şunu söylemeliyim ki Rapidshare için tasarlanmış indiricilerle; genel indiriciler arasında fark vardır.Yani kulvarları farklı.

Abi senin premium hesabın var sanırım.Sen Cryptload'a ver bakayım premium hesabı.Kaç GB/Sn ile çekiyorsun dosyayı :) Bu şakaydı tabii ama 8192'lik internet ve premium hesapla tabii ışık hızında gezersin de çekersin de :rofl: Premium hesabı olmayan ben bu programı rahatlıkla kullanıyorum.Ama Flashget'i rapid üzerinde kullanamıyorum.Diğer sunuculara gelirsek tabii ki kaliteli bir indirme hızı sunuyor Flashget.

Ama şunu söylemeliyim ki Rapidshare için tasarlanmış indiricilerle; genel indiriciler arasında fark vardır.Yani kulvarları farklı.

cryptload ta free kullanılıyormuş öyle duymuştum bir aralar dogru flash ta free olmuyor. ama rapidshare free dede aynı download hızını veriyor pre dede aynı değişen bir şey yok sadece pre de multi download hakkı veriyor okadar ben hiç free kullanmadığım için rapid bilmiyorum pek yaklasık 7 senedir rapid kullanıyom :rofl: ilklerde .de kullanıyordum şimdi .com oldu .de yi bıraktım valla almanya serverinde zor oluyor. cryptload ta kullanıyom kullanmıyorum demiyorum korumalı linkleri öyle açıyorum yoksa nasıl download edim dimi yani ama korumasız link ve flash süper oluyor korumalı linklede cryptload süper oluyo :) cryptload 3 part download imkanı veriyor o kötü yanı işe flash 8 e kadar veriyor

millet fakir sen zenzin isen bizim suçumuz ne solarız kardeş?

benim kast ettiğim şey bu değil.

dj_falcon cryptload hızlı diyorda bende onu açıklıyordum flash getin rakipcisi yokki ondan yani download hususunda

Airties RT211 kullaniyorum bir turlu ayarlayamadim Resetlemesini bilen varsa yardimci oLsun...

modeminin bir sürü resetleme seçeneği var :

1)cryptload programının resetlemesi(forumda anlatımıyla mevcut)

2)jdownloader programının resetlemesi(forumda anlatımı mevcut)

3)jitbitmacro reader (forumda anlatımı mevcut)

4)senın modeme aıt reset aracı var(forumda anlatımıyla programı var)

5)belki yapamayabilirsin ama autoit süper reset atıyor harika bir şekilde...

TNCTR'de alternatif çok baksana...

flash getin rakipcisine gerek internet downlaod maager i etk gecerim flas get baplanıyor filan diyor cok bekletiyor download manager anında tak diye baglanyor catır catır indiriyor flash get öle değil ama :rolleyes:

eke 58 kardeş bu programda bir gariplik yok değil mi. daha önce dosya şeklinde kullanıyordum bir problem yoktu. daha sonra bunu kurdum. önce stabildi daha sonra dün çalıştırdım program açılıyor daha sonra tam sona geliyor kapanıyor. kaldırana kadar aynı şeyi yaptı. bende portabla döndüm.

Tek Link Dosya Download dada flash önde ;)

Ben IDM kullandım 684 kb ile indiriyo flash 1204 kb ile indiriyo :D

dosya boyutu 8.700 gb

Sende Ayrıntıya Fazla Takılıyon Flashget 2ooo Kb Dese İnanacaksın Öyle Bi Kaptırmışsınki Flashget'e Kendini Bilmeyende Programın Üreticisi Sanacak Seni xD Sen Nedersen De CrytpLoad Programını İyi Kullanmaya Başlayan Herkes Seviyor Bu Programı Sen Pre. Üyeliğin Var Madem Ozaman Rapidshare Download Programını Kullan.

8 :)

150gb demek (150/24=6) saatte 6 gb download demeq senin hesabın premium mu kardeş yoqsa başka bişi mi kullanıyon ??? Eqer ööle ise bana da öner çünkü flash get de 15 dk.. rapid in bekleme süresini kıramıyor...

Ayrıca 8 mbps demek saniyede 800kb/sn fln ise flash get ile 1mb/sn ye kadar çıktıqını warsayalım...

Bir saat 3600 sn.dir Yani max. 3600 (hadi flashfet'in biraz daa hızlandırdıqını düşünelim) 5000mb yani 4.95 gb fln olr...

Yani Günde 150 GB 8 mbps net ile bile indirilemez !!!

Tabii premium yoksa :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...