Jump to content

Tema Nereden Bulabilirim Acaba?

ByKayseriLi
 Share

Recommended Posts

Windows 7 için sadece Aero ağırlıklı temalar kurmak istiyorum nereden bulabilirim acaba? Böyle theme pack falan istemiyorum sistemin her yerini değiştirenlerden değil de sadece themes klasörüne tema atıp kişiselleştirden seçip kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

deli_petro06, 1 dakika önce yazdı:

Yardımcı olur mu bilmiyorum ama

Please register to see this content.

forumda paylaşıldığından beridir ben yukarıdaki sayfalardan indiriyorum...

Teşekkür ederim petro reis :) Youtube linkine baktım da öyle istemiyorum ben diğer verdiğin siteye baktım şimdi sadece klasöre atıp kişiselleştirden seçip kullanmalık tema arıyorum burada var sanırım bayağı biraz bakınayım ben. Teşekkür ederim. Bir de bunun sanırım patch'i vardı tema kullanabilmek için onun da linkini atma şansın varmı? Uzun yıllar oldu unuttum tema işlerini.

• Like 1

Youtube linkinden bak. Hemen her tema paylaşımında o patch' i paylaşıyor. Bende birkaç aydır hiç bakmadığım için unuttum. Tema paketi olur dersen aşağıdaki site var.

patch

sanırım patch dediğin ultrauxthemepatcher' dı. Diğeri de hemen hemen her tema da kullanılıyor ancak ne işe yaradığı hakkında çok fazla bilgim yok...

kadetti, 10 saat önce yazdı:

Arkadaşlar vermiş zaten ama direkt temaları indirip, kullanabileceğiniz adresler :

7, 8, 8.1 sistemler içinde mevcuttur.

2021-03-11_11-22.png.1458e7c520561ebe0c604d8ba99eeecc.png

2021-03-11_11-23.png.75bec8fa90ecba3453254ee9510fbc63.png

Hocam ben sade aero ağırlıklı tema arıyorum ama bulamadım bir sürü site dolaştım diğer arkadaşların da verdikleri dahil hep böyle abuk subuk rengarenk temalar var bunlardan istemiyorum ben aero ağırlıklı abartı olmayan tema yok mu acaba?

Sadece bunlar ve benzerleri var :

Ama aradığına özel temaları, deviantart.com sitesinden araştırarak bulabilirsin orda çok bu işle uğraşan var.

Zaten bu rus sitesi de ağırlıklı ordan alıyor.En çok niivu nickli bir kanadalının çalışmaları.

Orda aero aratırsan bulunur.Üyelik ücretsizdir.Üye olup rahatlıkla indirip kullanabilirsin.

Edited by kadetti

MrRush, 1 saat önce yazdı:

Windows 7 kullanırken kullandığım temalar. Bu yapımcıların temalarını çok beğeniyorum.

Tam aradığım türde temalar saydam ve pürüzsüz. Bakayım bunlara. Eyvallah rush reis :) 

kadetti, 1 saat önce yazdı:

Sadece bunlar ve benzerleri var :

Ama aradığına özel temaları, deviantart.com sitesinden araştırarak bulabilirsin orda çok bu işle uğraşan var.

Zaten bu rus sitesi de ağırlıklı ordan alıyor.En çok niivu nickli bir kanadalının çalışmaları.

Orda aero aratırsan bulunur.Üyelik ücretsizdir.Üye olup rahatlıkla indirip kullanabilirsin.

Bakacağım hepsine hocam tşk ederim.