Jump to content

Rapidshare Downloader 4.4

Allback

Recommended Posts

Rapidshare Downloader 4.4

v44-3.png

Tanıtım:

Rapidshare Downloader RapidShare.com’dan kolay bir şekilde dosya indirmek için geliştirilmiştir. RapidShare.com linklerini kopyalayıp programa yapıştırarak çok basit bir şekilde indirme listenizi oluşturabilirsiniz.Dosyaları artık teker teker indirmek, sıradaki dosyayı indirmek için indirdiğiniz dosyanın bitmesini beklemek zorunda değilsiniz, indirmek istediğiniz linkleri sadece programa ekleyin, MajorShare - RapidShare Downloader indirsin. Sizede oyun oynamak, filmlerinizi izlemek, internette surf yapmak ve işlerinizle ilgilenmek kalsın.

Download:

http://rapidshare.com/files/224573322/Rapidshare_Downloader_4.4_UIT_by_Allback.exe[/CODE]

• 4 ay sonra...

Paylaşım için teşekkürler ama şunu söylemeliyim...Bu programın eksiği çok.. Şahsen jdownloader kullanıyorum.. Rapidshare dahil netload, hotfile, filefactory gibi birçok serverdan otomatik indirme yapıyor.. Tavsiye ederim...

jDownloaderi tavsiye ederim.Eğer modem-router ayarlarınızı doğru yaparsanız her parttan sonra modeme RESET ATMADAN ıp değiştirerek partları arka arkaya hemen indirmeye başlıyor.Şiddetle tavsiye ederim.

Ayrıca 7/24 online destek te alabiliyorsunuz kendi içindeki sohbet penceresi ile.Ve forumda bulunan türkçe bölümüyle de forum desteğini alabilirsiniz.

jdownloader den nefret ediyorum.Diyelim ki 7 part indiriyor.İçinden bir partını indiriyor ve 1 mb kala diyor ki diske yyazma yetkilendirme hatası

diyor.Deli etti beni.Ben de gitti rapdshare manageri indirip kurdum.En fazla 5 part indiriyor ama hiç olmazsa böyle abuk sabuk hatalar vermiyor.Son olarak bu majorsahare rapid downloaderi tavsiye ederim.Exploreri açıp rapid premium şifrenizi oarada aktifleştirip majorshare yia çtığınızda free olarak değil premium olarak indiriyor.Haberiniz olsun.Free indirmede rastladığım en sorunsuz program bu Majorshare dir.Saygılarımla

jdownloader den nefret ediyorum.Diyelim ki 7 part indiriyor.İçinden bir partını indiriyor ve 1 mb kala diyor ki diske yyazma yetkilendirme hatası

diyor.Deli etti beni.Ben de gitti rapdshare manageri indirip kurdum.En fazla 5 part indiriyor ama hiç olmazsa böyle abuk sabuk hatalar vermiyor.Son olarak bu majorsahare rapid downloaderi tavsiye ederim.Exploreri açıp rapid premium şifrenizi oarada aktifleştirip majorshare yia çtığınızda free olarak değil premium olarak indiriyor.Haberiniz olsun.Free indirmede rastladığım en sorunsuz program bu Majorshare dir.Saygılarımla

j downloader genelde o hatayı diskde yer kalmadığında verir ben j downloader'i ilk çıktığından bu zamana kadar sorunsuz kullandım kullanıyorumda hatta en son sürümlerde olan indirdiğiniz partları silme olayıda çok güzel olmuş bana göre en güzel programlardan...

ben yaklaşık 2,5-3 yıldır kullanıyorum ama hiçbir sıkıntı yaşamadım. Üstelik freee olarak indirdiğim halde internet hızımın tamamını downloadda kullanabiliyoreum yani premium almaya gerek bile yok :D

• 1 ay sonra...

Majorshare RapidShare Downloader 4.15 Katılımsız

http://rapidshare.com/files/290326249/MajoShare_RapidShareDownloader_4.15.exe[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...