Jump to content

Windows Xp Etkinleştirmeyi Kaldırma[yardım]

cnc.uzmani

Recommended Posts

Windows Xp Etkinleştirmeyi KaLdırma işlemi nasıl yaparım yeni Format attı...30 gün Sonra Format atmak istemiyorumm yardımcı olursanız sevinirim..

olursa olmazsa sadece xp Sp2 ve ya Sp3 linki.....

TNC-TR tavsiye ediyorum Tncxp güzeldir de

ben sade modifiyesiz Windows Xp gözüme hoş gelio perfect xp varda çift kullanıcı kullanıoruz o da sade olanı istiyo baya masraFlı oluyo :D

30 gün sonra kapanmıcak xp sp2 sp3 link olsa özel mesajdan yollayabilr msn dün bile film izlerken keyfim kalmadı Forumlardan qecmekTen...

TNC-TR tavsiye ediyorum Tncxp güzeldir de

ben sade modifiyesiz Windows Xp gözüme hoş gelio perfect xp varda çift kullanıcı kullanıoruz o da sade olanı istiyo baya masraFlı oluyo :D

30 gün sonra kapanmıcak xp sp2 sp3 link olsa özel mesajdan yollayabilr msn dün bile film izlerken keyfim kalmadı Forumlardan qecmekTen...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=89935 BURADA ''MORNİNG'' İN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU XP VAR SADE SENİN İSTEDİĞİN GİBİ

Wint+R yapıp çalışırtırı aç ardından "regedit" yazarak kayıt defterine ulaş , ardından Ctrl+F kombinasyonu ile "RegDone" satırını bul ve değeri "1" olarak girersen düzelir. (VLK kullandıktan sonra.)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...