Jump to content

Rapidden Limitsiz Dosya Indir

m231

Recommended Posts

uzun süredir bende bu yolu kullanıyorum modeme reset attırarak ama kimi zaman günde 40-50 defa bu yolu yapıyor program.Modemde sorun çıkartırmı acaba(ara sıra modeme reset attıgı ve geldiği zaman tüm ışıkların yandıgı halde bağlantı gercekleşmiyor bende tekrar reset atıyorum düzeliyor)

Saol kardeş eline saglıkta bende her linkten sonra 900 saniye bekletiyo modemin markası phılıps yardımcı olursan sevinirim.. şimdiden teşekkürler..

Arkadaslar yenı actım konuda jdownloder a reset dosyası gostermeden reset atabılıyorsunuz once perogramı acıyorsunuz reset kayıt ı calıstırıyorsunuz sonra yaptıgınız reset ıslemı kaydedılıyor ve mutlu son reset atarak sınırsız rapıde kavusuyoruz ben kullanıyorum sızde kullanın cok rahat

• 1 ay sonra...
aynen

ya kardesler bosu bosuna ugrasmayın hıc acık yok her yolu denedım bu zaman kadar am aolmuyo bosuna denemeyın ındırıp ıp degıstırsende bı fayda etmıyo bı zamanlar oluyordu ama artık olmuyor şimdi bırakıyorum crypload a o sureyı sayıyor kendı kendıne ındırıo :rolleyes:

JDOWNLOADRER KULLANMAAAAAAAAAAAAAAA. (KÖTÜ)benden demesı nse bılın!

Senin modemin res'i yok ha uleyn bende aynı marka kullanıom kabloyu cıkar tak al sana res!!!!!!

JDOWNLOADER kötü demişin ama açıklama yapmamışsın sebebini öğrenebilirmiyiz

Ya bunun çözümü ne biliyomusunuz :D Akıllı Modem :) Herşeyin Akıllısı çıkıyo bi Modemin akıllısı yok ne hikmetse... :D

Rapidshare gibi sınırlama yapan download sitelerine girdiğimizde o siteyi algılayacak tıpkı o sitedeki gibi kendi veritabanına indirip bizim IP mizi göstermeyerek dosyayı bize vericek veya başka bir yöntemle olacak Adamlar Sigortaların bile akıllısını çıkardı bi modem yok :) öle işmi olur bea :)

This is a temporary issue faced by our visitors due to changing of our servers.

We will be offering you 3 working unlimited servers from this month onwards and further we are loking at all the possibilities in offering your more than 3 servers in the future.

You may see this page for 2 days. We kindly appologize for all the inconvinience you are facing due to our server changing.

Thank you for your patiency

Deshapriya

Site owner

bu yazı çıkıyo sayfada... Açıklama yetersiz..

• 2 hafta sonra ...

arkadaslar o kadar ugrasagınıza major share die bir program var belki sitedeki arsivlerin içinde vardır ama onu indirin istediginiz kadar rapid indirin :angry:

en kolay yolu bu bnce :clapping: genede emegine saglık kardesim güsel paylasım

JDOWNLOADRER KULLANMAAAAAAAAAAAAAAA. (KÖTÜ)benden demesı nse bılın!

evet ben de arkadaşa katılıyorum sakın kullanmayın geçenlerde bu prog. yüzünden win32_sat virüsü mü ne (tam ismini bilmicem) yedim. D ye bile bulaştı tüm exe lerin içine yerleşiyo temizleyene kadar baya uğraştım..

Jdownloader gayet güzel bir program kesinlikle virüsle felan alakası yok ben 3 bilgisayarımdada kullanıyorum hiç birinde sorun yok bir bilgisayara virüs bulaşmasının %80 kısmı kullanıcı kaynaklıdır.

evet ben de arkadaşa katılıyorum sakın kullanmayın geçenlerde bu prog. yüzünden win32_sat virüsü mü ne (tam ismini bilmicem) yedim. D ye bile bulaştı tüm exe lerin içine yerleşiyo temizleyene kadar baya uğraştım..

Bunu yazan arkadaşı kınıyorum ;)

ben jdownloader kullaniyorumda ben niye virüs yemiyorum ya:D

acaba o senin indirdiğin dosyadan olabilirmi zira ben uzun süredir kullanmama rağmen hiçbişey olmadı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...