Jump to content

Rapidden Limitsiz Dosya Indir

m231

Recommended Posts

arkadaşlar daha önce verildiyse özür dilerim.

bir tane site buldum rapidden premium olarak dosya indiriyor.dosya limiti yok.istediğiniz kadar indirin:

http://www.laknet.com/downloader/[/CODE]

62926181.png

64926607.png

70495452.png

62321023.png

50748740.png

(internet download manager kullanırsanız daha hızlı iner.)

arkadaşlar siteye girince ortada click to start downloading yazısına basın yeni pencere açılacak biraz bekleyin gelen sayfada link to transload yazan yere rapid linkini verin translateye basın link karşınızda....

siteye giriyorsunuz en üstte Click To Start Downloading Yazisi Var ona tıklayın.

Çıkan sayfada linki yapiştirin ve Transload file tusuna basin.

ben ilk indirmeyi yaptim.Ancak 2ciyi yapmiyor.

siteye giriyorsunuz en üstte Click To Start Downloading Yazisi Var ona tıklayın.

Çıkan sayfada linki yapiştirin ve Transload file tusuna basin.

ben ilk indirmeyi yaptim.Ancak 2ciyi yapmiyor.

arkadaslar bu rapid bizden kurnaz tum aciklari kapatmistir adam para kazaniyo bu isten bizim ugrasitgimiz kadar adamlarida aciklari kapatmak icin ugrasiyo rapidden sinirsiz dosya indirmenin tek yolu download yaptiktan sonra modemi kapatip acmak simdilik

arkadaslar bu rapid bizden kurnaz tum aciklari kapatmistir adam para kazaniyo bu isten bizim ugrasitgimiz kadar adamlarida aciklari kapatmak icin ugrasiyo rapidden sinirsiz dosya indirmenin tek yolu download yaptiktan sonra modemi kapatip acmak simdilik

Eğer indiremezseniz ultrasurf programıyla deneyin.

ultrasurf ü her denediğimde rapide girebiliyorum sadece dosya mosya indirilmiyo çünkü her zaman dolu oluyo (...ip zaten dosya indiriyo)

size tor programını öneririm

milletin bilgisayarından bağlanıp kimde boşluk varsa onu değerlendirirsiniz

not:anladım şimdi yaptığını. site önce kendine indiriyo sonra bize gönderiyo böylece bizim ip adresini rapidshare görmemiş oluyo bizde rahat rahat indirebiliyoruz

Bigün Gerçektende Rapidshare'a Çözüm Bulacaklar Ama Sırf Bu Asılsızlar Yüzünden Onu Bile Denemicez.Ben Uzun Zamandır CrytpLoad Programı Kullanıyorum Rapidshare İçin Kafam Hiç Ağrımıyor Bu Programı Bilenlerin Sayısı Henüz Çok Düşük Ama Zamanla Yaygınlaşacak Ozaman Geldiğinde Sabit Süresini Gene 24 Saat'e Bağlayacak Rapidshare Program'ı İndirin Net Framework 2.0 Yüklemeniz Gerekiyor Çalışabilmesi İçin Linkleri Kopyalayın Ve Pc'nizi Gece'leri Açık Bırakın O Sizin Yerinize İndirsin Programın Çalışma Sistemi Şu Part İndikten Sonra 15 Dakika Geri Sayıma Başlıyor Sonra 2.Part'ı İndiriyor Yani Bir Bakıma Pc Başında Siz Varmışsınız Gibi Üstelik Güvenlik Normal İndirirken Bağlantı Kopmadığı Halde Genelde Hata Rapor'uyla İnen Dosya İptal Oluyor Ama Bu Programda İnternet Bağlantınız Kopmadığı Sürece İndirme'ler Sürüyor Tek Yakındığım Bazen Ufak Dosyalarda (kb'lıklarda genelde) Program Sapıtıyor İndiremiyor Niyeyse Ama İlerleyen Sürümlerinde Bunu Düzeleceklerinden Eminim Şuanki Sürümü 1.6 Onu Kullanmanızı Tavsiye Ederim Nazar Değmesin Buaralar Gündüzleride %100 İnternet Hızından Yararlabiliyos Ttnet'in Kulağını Çınlattık Sonunda :)

kanka onu bilmeyen kalmadida 15 dk beklemenin anlami yok.15 dk 1mbit bağlantiyla zaten 100mb dosya iniyor.Yani sen 200mb indirdiginde premiumlu vatandas 300mb indiriyor.

Ha bazi modem reset yollari var.ancak benim modeme göre yok ne hikmetse :)

bulan duyan olursa söylesin çok makbule geçicek.

Airties RT-104

JDOWNLOADRER KULLANMAAAAAAAAAAAAAAA. (KÖTÜ)benden demesı nse bılın!

Senin modemin res'i yok ha uleyn bende aynı marka kullanıom kabloyu cıkar tak al sana res!!!!!!

Bigün Gerçektende Rapidshare'a Çözüm Bulacaklar Ama Sırf Bu Asılsızlar Yüzünden Onu Bile Denemicez.Ben Uzun Zamandır CrytpLoad Programı Kullanıyorum Rapidshare İçin Kafam Hiç Ağrımıyor Bu Programı Bilenlerin Sayısı Henüz Çok Düşük Ama Zamanla Yaygınlaşacak Ozaman Geldiğinde Sabit Süresini Gene 24 Saat'e Bağlayacak Rapidshare Program'ı İndirin Net Framework 2.0 Yüklemeniz Gerekiyor Çalışabilmesi İçin Linkleri Kopyalayın Ve Pc'nizi Gece'leri Açık Bırakın O Sizin Yerinize İndirsin Programın Çalışma Sistemi Şu Part İndikten Sonra 15 Dakika Geri Sayıma Başlıyor Sonra 2.Part'ı İndiriyor Yani Bir Bakıma Pc Başında Siz Varmışsınız Gibi Üstelik Güvenlik Normal İndirirken Bağlantı Kopmadığı Halde Genelde Hata Rapor'uyla İnen Dosya İptal Oluyor Ama Bu Programda İnternet Bağlantınız Kopmadığı Sürece İndirme'ler Sürüyor Tek Yakındığım Bazen Ufak Dosyalarda (kb'lıklarda genelde) Program Sapıtıyor İndiremiyor Niyeyse Ama İlerleyen Sürümlerinde Bunu Düzeleceklerinden Eminim Şuanki Sürümü 1.6 Onu Kullanmanızı Tavsiye Ederim Nazar Değmesin Buaralar Gündüzleride %100 İnternet Hızından Yararlabiliyos Ttnet'in Kulağını Çınlattık Sonunda :D

sana katiliyorum adamlar her ince ayrintiyi bizden daha iyi dusunuyo ve onlemleri bizden hizli aliyolar onun icin ki bu tur bos islerle daha fazla ugrasmayin derim arkadaslar ama emek harcayan arkadaslarada tesekkur ederiz arastiriyolar ve sunuyorlar

kanka onu bilmeyen kalmadida 15 dk beklemenin anlami yok.15 dk 1mbit bağlantiyla zaten 100mb dosya iniyor.Yani sen 200mb indirdiginde premiumlu vatandas 300mb indiriyor.

Ha bazi modem reset yollari var.ancak benim modeme göre yok ne hikmetse :D

bulan duyan olursa söylesin çok makbule geçicek.

Airties RT-104

crytpload'ın son sürümünü indir kendi eklentisiyle birlikde iniyor ( RouterClient ) eğer doğru ayarları yaparsan her parttan sonra modemi kendi resetliyor yine olmaz dersen modemin markasını söyle yardım olurum

edit: modem markasını görmemişim .. airties_rt-103 sendeki modemle uyumlumu ?

Please register to see this content.

freerapid kullanıyorum dediğiniz gibi gece pc yi açık bıraktım sabaha kadar filmi indirsin diye alt tarafı 3 part partlar 100 mb (kotalı kullanıcıyım) sabaha kadar 1. partı indirip durmuş 80 mb ye gelmiş bağlantı kopmuş yeniden başlamış 90 mb ye gelmiş bağlantı kopmuş 300 mb için 2 gb kotam gitti ay sonunu nasıl getircem bilmiyorum

ayrıca şu ttnetin verdiği dandik modemlerde (combomax)otomatik reset olayı varmı ben bulamadımda j dovlander görmüyo modemi

crytpload'ın son sürümünü indir kendi eklentisiyle birlikde iniyor ( RouterClient ) eğer doğru ayarları yaparsan her parttan sonra modemi kendi resetliyor yine olmaz dersen modemin markasını söyle yardım olurum

edit: modem markasını görmemişim .. airties_rt-103 sendeki modemle uyumlumu ?

Please register to see this content.

uzun süredir bende bu yolu kullanıyorum modeme reset attırarak ama kimi zaman günde 40-50 defa bu yolu yapıyor program.Modemde sorun çıkartırmı acaba(ara sıra modeme reset attıgı ve geldiği zaman tüm ışıkların yandıgı halde bağlantı gercekleşmiyor bende tekrar reset atıyorum düzeliyor)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...