Jump to content

m231

Üye
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Excellent

1 Follower

About m231

 • Rank
  Air Superority

İletişim Bilgileri

 • Facebook
  https://www.facebook.com/CheyTacLLC
 • Skype
  [email protected]
 • Twitter
  https://twitter.com/CheyTacLLC
 • Google+
  http://gplus.to/m231
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/m231/

Profile Information

 • Male
 • Düzce
 • QT+=core gui network

Recent Profile Visitors

1744 profile views
 1. Windows 10 Enterprise LTSC 2019 çıkmış sonunda

 2. GoodByeDPI GUI ve dnscrypt GoodByeDPI isimli anti sansür uygulaması için kullanıcı arayüzü ile kolay kullanım sağlar. Kullanım Parametrelerin tam olarak kayıt edilebilmesi için Ayarlar penceresini kapatıp çalıştırmanız gerekli. Sonraki güncellemede eklenecek. Ana ekrandaki Log bölümünden uygulamanın düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz, herhangi bir problem yaşadığınızda bildirmekten çekinmeyin. Başlangıçta özel bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Başlat butonuna tıklayıp sansürsüz internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Özel Ayarlar isteğe bağlı şekilde düzenlenebilir. İlk açılışta en uygun ayar Ön Tanımlı olarak ayarlanmıştır. Programın işlevini yapmada eksiklik olmaması için dnscrypt-proxy eklenmiş olup program çalışır haldeyken birincil dns adresi 127.0.0.1 olmaktadır bu dnscrypt-proxy için gereklidir.
 3. Kaspersky Free 18.0.405 TR offline setup Kaspersky Free antivirüsün İngilizce offline kurulum dosyasını sunuyor ama Türkçe offline kurulum mevcut değil. Bende kurulum dosyalarını indirdim 7z sfx yaptım orijinal ingilizcesi gibi paketleyip upload ettim. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
 4. Modifiye edilmemiş bileşen çıkartılmamış orijinal Enterprise LTSB sürümde mağaza yükleyince bazı uygulamaların çalışmama sorunu gibi birşeye rastlamadım MSN hava durumu vs. hepsi sorunsuz çalışıyor. Zaten içinden bileşen çıkartılmış sistemlerde genel olarak günlük kullanımda stabil olsada bazen oluşacak (program uyumsuzlukları vs.) stabilite sorunlarını göze almak ya da o ihtimali düşünmek gerekir. Bence LTSB sürümü bileşen çıkartmaya uygun sistem değil. Zaten içinde pek bileşen yok ve telemetry gibi gereksiz özelliklerin kapatılması fazlasıyla yetiyor.
 5. Win10 Enterprise LTSB ve O&O ShutUp10 ile herşeyi kapatınca (Update hariç) performans ve stabilite dengesi sağlanacaktır diye düşünüyorum.
 6. yaptıklarım bunlar eski kingston dtse9 16gb (phison) lexar jumpdrive usb 3.0 16 gb (smi chipset) neyse konuyu fazla dağıtmayalım usb mevzusu için:
 7. Teşekkürler. Evet yine aynı yöntemler kullanılıyor. Doğru programı ve versiyonu bulduktan sonra gerisi çok zor olmuyor.
 8. Öncelikle çalışmanız için teşekkürler. Böyle PE sistemler çok işime yaradığı için hep usb diskte bozulmadan dursun istemişimdir. Usb diskin bir kısmını CD olarak flashlayıp iso dosyasını mount ettim artık hiç bozulmayacak
 9. Potplayer thesimplething2.1 skin (İçerik türüne göre forumda başlık açacak uygun bölüm bulamayınca programın konusuna açayım, programı kullananlar buradan kolayca ulaşsın diye düşündüm.) İndirmek için bu bağlantıda sağ taraftaki Download butonuna tıklayın.
 10. Office 2016 Professional Plus VL Multilanguage x86 (en-US, de-DE, es-ES, fr-FR, ru-RU, tr-TR)   Kurulumda varsayılan dil, işletim sisteminin dili olarak ayarlıdır. İstenildiği zaman diğer diller de seçilerek görüntüleme dili ve yazım denetleme dili olarak kullanılabilir.     Boyut: 2,26 GB   İndir https://mega.nz/#!vZRgkAqA!nU5MKKQGNinu7iBTX0WxyVN0PqsgZMl7h9xsL6tfQOQ
 11. Windows 8 varken masaüstü değilde başlangıç ekranı koymak daha güzel olur bence :)   Windows 8 [spoiler][/spoiler]     Windows 8.1 [spoiler][/spoiler]     İkisinde ortak masaüstünü ve temayı kullanıyorum :) [spoiler][/spoiler]
 12. Windows 8 Core Single Language Türkçe ( 64 Bit )

  1. aadeli

   aadeli

   iyi geceler kardeş

   bende hp var win8 den win 7 çevirdim ama pişmanlık yaşıyorum yedekleme yapmadım her yerde tek link var boyutu fazla bide çok yavaş iniyor yardımcı olurmusun bana konuda yandex diskte daha hızlı iniyor

 13. http://fav.me/d5gcyzd adresinde kendi düzenlediğim en güncel en kullanışlı skin vardır
×
×
 • Create New...