Jump to content

Askerliği Nerede Yaptınız ?

merdo0
 Share

Recommended Posts

• Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bİ FORUM ANCAK BU KADAR KİRLETİLEBİLİR BANANE SENİN NEREDE NE ZAMAN ASKERLİK YAPTIĞINDAN ÖZELLİKLE DE BU SİTEDE AÇILACAK KONU MU BU .......

Vatan borcu çok mu gereksiz geldi ?

Kuyruk acın mı var yoksa ?

Ayrıca o kadar gereksiz konu varken bunun nesi var, buraya değilde adult forumuna mı yakışacak bir konu bu ?

Forumu ayrıca bu konu değil senin o boş kuralsız mesajın katlediyor haberin ola.

Seni şiddetle kınıyorum..

Edited by Erdem Güler

Acemi Birliği : Amasya gerisini hatırlamıyorum yani bölüğü filan ama çavuş adayı karargahda yukarıda barakalarda yatmıştık

Usta Birliği : genelkurmay başkanlığı karargah destek kıtaları 2. muhafız bölüğü kuzey nizamiye yazıhane kısım çavuşu

77/4

(umarım asker arkadaşlarımdan olan vardır buralarda çünkü çoğundan haber alamıyorum)

Bİ FORUM ANCAK BU KADAR KİRLETİLEBİLİR BANANE SENİN NEREDE NE ZAMAN ASKERLİK YAPTIĞINDAN ÖZELLİKLE DE BU SİTEDE AÇILACAK KONU MU BU .......

istemiyorsan yazmazsın olur biter ve hiçte forum kirliliği değil bence çok güzel bişey eline sağlık konuyu açan arkadaşın

1.jandarma sınır tabur kamutanlığı şemdinli/HAKKARİ ustabirliğimin bir kısmını Sınır Karakollarınıdan OLan ALAN karakolunda geriye Kalan 3 ayımı Aktütün Karakolunuda Yaptım 88/1 Devre olarak çok şükür bitirdim... Ne günler yaşadık ne zorluklar gördük Ama zoru başardık NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

85/4

A: 7.nci Jandarma Komando Er Eğitim Alay Komutanlığı/YENİFOÇA / İZMİR

U: Nevşehir Jandarma Komando Tabur Komutanlığı / Turhal / Tokat

29prfra.jpg

resimdeki Kıbrıs haritasının manasıda taburun Beşparmak dağlarına ilk çıkartma yapan birlik olmasıyla alakalıymış. (Taburun tarihçesinde öle yazıyordu valla..)

Edited by dnz_horoz20

Kocaeli ili

Merkez İzmit İlçesi

(eski 15. kolordu daha sonra 15. Tümen daha sonra da bu ismini almış)

EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim K.lığı

ben en son ismi olanıyla yaptım

87/2

Muhabere takım çavuşu

edit: aynı yerde yapan arkadaşlar varsa pm atabilirler mi?

tanışmak isterim

Edited by wdegilv

• 3 hafta sonra ...
83/1 Kayseri Hava indirme Tugayı Kısa dönem yedek subay

Kısa dönemlerde dönem numarası olmuyormu?? 83/1 yazınca normal asker gibi oluyor. Ayrıca kısa dönemler yedek subay olarak geçmez. Biraz uydurma geldi bana :D Yanlışsam kusura bakma...