Jump to content

Windows 7 - Klasik Başlat Menüsü Nasıl Yapılıyor?

Cukulata76

Recommended Posts

Temalardan klasik olarak ayarlayabilirsin ama bu seferde bütün tema klasik oluyor. Sanırım sen sadece başlat çubuğunun olmasını istiyorsun, bende öyle :) Ama benim istediğim şey şu birleştirme olayları. Hiç alışamadım gitti :dribble: Buna bir çare bulamazmıyız. Aynı gurup programların birleşik durmasını istemiyorum. Vista gibi xp gibi yapamazmıyız bunu. Örneğin messenger. Pencereler açık olduğu zamanlarda, başlat menüsünde messenger ın altında gözükmesin. Hiçbir bağlantıları olmasın. Böyle birşey mümkün mü?

Temalardan klasik olarak ayarlayabilirsin ama bu seferde bütün tema klasik oluyor. Sanırım sen sadece başlat çubuğunun olmasını istiyorsun, bende öyle :) Ama benim istediğim şey şu birleştirme olayları. Hiç alışamadım gitti :dribble: Buna bir çare bulamazmıyız. Aynı gurup programların birleşik durmasını istemiyorum. Vista gibi xp gibi yapamazmıyız bunu. Örneğin messenger. Pencereler açık olduğu zamanlarda, başlat menüsünde messenger ın altında gözükmesin. Hiçbir bağlantıları olmasın. Böyle birşey mümkün mü?

sırf bu yuzden xp ye gectım ben :mellow:

Bunda da ana başlat menü butonunu silmişler. Ama benim klasik istememin sebebi ayrı ayrı olması için. Yoksa vista kullanıyorum sorun değil bu. Messenger ı görev çubuğuna atamıyorum mesela :dribble: Sinirlerim bozuluyor orda gördükçe :)

Bunda da ana başlat menü butonunu silmişler. Ama benim klasik istememin sebebi ayrı ayrı olması için. Yoksa vista kullanıyorum sorun değil bu. Messenger ı görev çubuğuna atamıyorum mesela :dribble: Sinirlerim bozuluyor orda gördükçe :)

gözüm Messenger a sağ tıkla özelliklerden uyumluluk modunu değiştir. xp yada vista sp2 yap dediğin olur.

• 2 hafta sonra ...
Temalardan klasik olarak ayarlayabilirsin ama bu seferde bütün tema klasik oluyor. Sanırım sen sadece başlat çubuğunun olmasını istiyorsun, bende öyle sad.gif Ama benim istediğim şey şu birleştirme olayları. Hiç alışamadım gitti sad.gif Buna bir çare bulamazmıyız. Aynı gurup programların birleşik durmasını istemiyorum. Vista gibi xp gibi yapamazmıyız bunu. Örneğin messenger. Pencereler açık olduğu zamanlarda, başlat menüsünde messenger ın altında gözükmesin. Hiçbir bağlantıları olmasın. Böyle birşey mümkün mü?
sırf bu yuzden xp ye gectım ben :(

Arkadaşlar sanırım şundan bahsediyorsunuz yanlış anlamadıysam.

grevubuu.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...