Jump to content

Aldım ! Kablosuz Modem Satan ?

wmismail

Recommended Posts

Güncel.

İsmail kardeş sana 2. el yakışmaz sana 1. el alalım :)

Bak bu özelliklerde AIRTIES RT-204 ADSL2+ 54Mbps 1PORT WIRIELESS bir modem var fiyatı 115 lira bilmiyom sana uyar mı

almak istersen bilgin olsun

hatta al sana sökülebilir anten ve üzerindeki antende 5 dbi antendir diyer modemlerde 2 dbi anten vardır bilgin olsun ve bu fiyatlardaki wifi modem antenleri sökülemez

TP LINK TD-W8901G Adsl2 4 Port Wi-Fi 54Mpb Modem Kdv Dahil : 75,44 TL

İsmail kardeş sana 2. el yakışmaz sana 1. el alalım :)

Bak bu özelliklerde AIRTIES RT-204 ADSL2+ 54Mbps 1PORT WIRIELESS bir modem var fiyatı 115 lira bilmiyom sana uyar mı

almak istersen bilgin olsun

ya fiyat sorun değil. fazla kullanmıcam. Bir iki hafta için lazım kaliteli ucuz bişey..

ya fiyat sorun değil. fazla kullanmıcam. Bir iki hafta için lazım kaliteli ucuz bişey..

çok kullanmayacaksan o zaman airties e gerek yok ben uzun süreli kullanacaksın diye airties önerdim

arkadaşlar bende bir modem almayı düşünüyorum aynı bu türden uygun fiyat elınde olan var mı?

Bende 2 tane vardı ikiside kayıp :N:

Ama önümüzdeki çarşamba gelecek 3-5 tane bi aksilik cıkmazsa İsmaile 2 tane verecem eğer fazl olursa kardeş sanada atarız bi tane

1 değil ilk 2 sıra sende :N: farklı 2 tane tc nosu ver tc nosu ile satacam ya ismail senin alacagın şeye rabet cok oluyo benle :D paslaşta bende olanlardan iste satalım aga :D bende biliyon ıvır zvır cok

İsmail kardeşim 3 ay önce gg den satın aldığım 2. el Smartnet 4 Port WiFi modemimi satmayı düşünüyorum. 60TL+Kargo'ya ihale ile aldım, aynı şartlarda satmayı düşünüyorum. Almayı düşünürsen görüşelim.

16615121_0.jpg

İsmail kardeşim 3 ay önce gg den satın aldığım 2. el Smartnet 4 Port WiFi modemimi satmayı düşünüyorum. 60TL+Kargo'ya ihale ile aldım, aynı şartlarda satmayı düşünüyorum. Almayı düşünürsen görüşelim.

16615121_0.jpg

Aßi çok teşekkür ederim. :D

Arkadaşlar modemi aldım.

therkut abime çok teşekkür ederim anlayışı için :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...