Jump to content

Formumuzun Sıralamasını Ve Trafiğini Gösteriyor

sahin35

Recommended Posts

E bunu biliyoruz zaten :) Sitelerin sıralamaları vs vs hep bu alexaya göre belirlenir. Yine de tşk :)

E ben bilmiyodum nolacak ? Bunu biliyoduk zaten falan diyerek paylaşım yapan insanın şevkini kırmamak gerekir..

malesef bu insanoğlu ne zaman kıymet bilicek ilk 100 de değiliz ama varlığımız yeter elbet birgün güneş bizim

için doğar ve herkes anlar gerçek paylaşımcılık dostluk karşılıksız sevebilmekmiş.....

malesef bu insanoğlu ne zaman kıymet bilicek ilk 100 de değiliz ama varlığımız yeter elbet birgün güneş bizim

için doğar ve herkes anlar gerçek paylaşımcılık dostluk karşılıksız sevebilmekmiş.....

Ümidini kaybetme bir gün ilk 100 e de gireceğiz :) Benide duygulandırdın ...

• Administrator
Ümidini kaybetme bir gün ilk 100 e de gireceğiz :) Benide duygulandırdın ...

Herkes alexa toolbar kursa ilk 100.e gireriz bence. Webmasterler vs. çok kullanıkları için bu toolbari, r10 gibi siteler daha yukarı çıkıyor.

E ben bilmiyodum nolacak ? Bunu biliyoduk zaten falan diyerek paylaşım yapan insanın şevkini kırmamak gerekir..

Alexa'yı bilmiyorsan o senin sorunun Dikkat edersen ben şevk kıracak bişey söylemedim. Dalga geçilecek bir duruma da düşürmedim paylaşım yapan kişiyi.. Hatta teşekkür bile etmişim dikkatini çekerse..

Duygulanana kadar alexa toolbar kurun :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...